Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 437: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1453: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP 13NS 3 NTN DQ+1 63067.42
1453: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP 14NS 3 HN DJ+1 17082.21
2450: R. Sukiennik - K. Chłobowski, 23.0, MP 15NS 3 DxW SA-1 10084.30
2450: R. Sukiennik - K. Chłobowski, 23.0, MP 16NS 3 NTE H7= 60074.37
3451: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 17NS 1 NTS S4= 9070.56
3451: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 18NS 2 HS D4+1 14062.60
4448: M. Wilczyński - R. Śmiałek, 9.0, MP 19NS 3 DW C7-1 10080.84
4448: M. Wilczyński - R. Śmiałek, 9.0, MP 20NS 3 HxE C3-1 20086.68
5449: A. Lubojemski - T. Garbacik, 25.0, MP 21NS 3 SS D5-5 50023.46
5449: A. Lubojemski - T. Garbacik, 25.0, MP 22NS 2 NTE D4= 12038.10
6446: J. Kalinowski - W. Rybka, 11.0, MP 23NS 3 HS S8+2 20031.56
6446: J. Kalinowski - W. Rybka, 11.0, MP 24NS 4 HxS CA-2 30051.12
7447: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 25NS 6 NTS ST+1 102071.07
7447: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 26NS 2 SS C2+2 17035.47
9458: W. Klapper - M. Sobczak, 28.0, SL/DS 29NS 5 SxS DA-1 20040.09
9458: W. Klapper - M. Sobczak, 28.0, SL/DS 30NS 3 HE SK= 14014.33
10459: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 31NS 4 HS C8+1 65096.80
10459: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 32NS 5 CxE SJ-3 80097.99
11456: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 1EW 3 NTW S8+1 43026.06
11456: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 2EW 4 SS CK+1 65051.84
12457: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 3EW 3 SxW DQ-1 20011.19
12457: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 4EW 3 NTE H7+2 66091.41
13454: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 5EW 5 SW H7= 45049.15
13454: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 6EW 6 SW D4+1 146092.82
14455: H. Leskiewicz-Łazarska - Z. Pierzynka, 4.0, MP 7EW 4 SW D7+1 65051.13
14455: H. Leskiewicz-Łazarska - Z. Pierzynka, 4.0, MP 8EW 3 NTN H2= 40048.02
15452: J. Rżewski - P. Skałacki, 12.0, MP 9EW 4 SN H6+1 45026.78
15452: J. Rżewski - P. Skałacki, 12.0, MP 10EW 3 NTE DA-1 10030.51
 +/-
 WYNIK56.71
 MIEJSCE122