Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 432: W. Wala - P. Stopa, 32.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1446: J. Kalinowski - W. Rybka, 11.0, MP 3NS 3 SxE DA-1 20088.81
1446: J. Kalinowski - W. Rybka, 11.0, MP 4NS 3 NTE H7+2 6608.59
2447: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 5NS 4 SW H8+1 45050.85
2447: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 6NS 6 SW D4+1 14607.18
4461: J. Jeleń - Z. Przeginiak, 6.0, MP 9NS 4 SxN CA= 59085.33
4461: J. Jeleń - Z. Przeginiak, 6.0, MP 10NS 3 NTW S5-2 20090.39
5458: W. Klapper - M. Sobczak, 28.0, SL/DS 11NS 2 SS CQ+1 14064.51
5458: W. Klapper - M. Sobczak, 28.0, SL/DS 12NS 5 DxN SA-1 2008.90
6459: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 13NS 3 NTN DQ+1 63067.42
6459: E. Skąpska - K. Skąpski, 5.0, MP 14NS 4 HN DJ-1 5033.47
7456: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 15NS 2 HN HK= 11089.68
7456: B. Batkiewicz - M. Sady, 21.0, MP 16NS 3 NTE C2= 60074.37
8457: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 17NS 1 NTS S5= 9070.56
8457: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 18NS 1 HS D6+2 14062.60
9455: H. Leskiewicz-Łazarska - Z. Pierzynka, 4.0, MP 19NS 2 SN CK-1 5066.48
9455: H. Leskiewicz-Łazarska - Z. Pierzynka, 4.0, MP 20NS 3 CxN HA-1 20021.81
10452: J. Rżewski - P. Skałacki, 12.0, MP 21NS 3 SW CK-2 10079.63
10452: J. Rżewski - P. Skałacki, 12.0, MP 22NS 2 SW C7-1 10066.25
11453: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP 23EW 2 HN D8+4 23055.31
11453: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 11.0, MP 24EW 5 CW SA+1 42064.25
12450: R. Sukiennik - K. Chłobowski, 23.0, MP 25EW 4 NTS S9+3 52080.20
12450: R. Sukiennik - K. Chłobowski, 23.0, MP 26EW 3 HN CA+1 17064.53
13451: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 27EW 4 HW DA= 42087.50
13451: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 28EW 1 NTE H9+1 12051.43
14448: M. Wilczyński - R. Śmiałek, 9.0, MP 29EW 5 HxN DJ-1 20059.91
14448: M. Wilczyński - R. Śmiałek, 9.0, MP 30EW 3 DxN C5-1 10074.07
15449: A. Lubojemski - T. Garbacik, 25.0, MP 31EW 3 NTN S5-2 20088.15
15449: A. Lubojemski - T. Garbacik, 25.0, MP 32EW 4 SS HJ+2 48034.53
 +/-
 WYNIK60.60
 MIEJSCE35