Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 382: K. Kopka - M. Grochowski, 5.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1385: M. Maruszkin - K. Kasperkiewicz, 0.0, MA 15EW 3 C xS DA-1 20086.48
1385: M. Maruszkin - K. Kasperkiewicz, 0.0, MA 16EW 6 NTE D3-3 3001.82
2383: J. Serwatowska - B. Dejnakowski, 4.0, MA 19EW 2 NTW DQ+2 18094.93
2383: J. Serwatowska - B. Dejnakowski, 4.0, MA 20EW 3 DE C3-2 20013.32
3384: J. Matusiak - K. Matusiak, 3.5, MA 17NS 2 DS H4= 9070.56
3384: J. Matusiak - K. Matusiak, 3.5, MA 18NS 2 HS D8= 11044.82
4374: A. Łodziński - A. Duszyński, 4.0, -/LD 11EW 2 DS S6+2 13047.61
4374: A. Łodziński - A. Duszyński, 4.0, -/LD 12EW 2 SE HK-2 10052.54
5394: S. Turlej - H. Osiński, 1.0, MA 3NS 5 D xN S10-2 3003.54
5394: S. Turlej - H. Osiński, 1.0, MA 4NS 4 SW C2-1 10058.03
6373: J. Bejma - H. Kędziorek, 3.0, MA 13EW 3 NTN DQ= 60068.40
6373: J. Bejma - H. Kędziorek, 3.0, MA 14EW 3 NTS DQ= 4009.52
7388: J. Oleksiewicz - M. Maksymiuk, 1.5, MA/- 1EW 1 NT xN DA-4 80085.41
7388: J. Oleksiewicz - M. Maksymiuk, 1.5, MA/- 2EW 3 NTS C5+2 66018.08
8379: K. Chmielewska - P. Jończyk, 4.5, LB/SL 5NS 4 SW H7+1 45050.85
8379: K. Chmielewska - P. Jończyk, 4.5, LB/SL 6NS 6 SW H2= 143036.20
9377: I. Wilczyńska - M. Jaroszkiewicz, 3.0, MA 23EW 2 SW HK-1 10092.60
9377: I. Wilczyńska - M. Jaroszkiewicz, 3.0, MA 24EW 3 NTE HJ+2 46075.42
10381: K. Brewińska - E. Brewińska, 0.0, 9EW 2 HS S4= 11061.40
10381: K. Brewińska - E. Brewińska, 0.0, 10EW 3 NTW C4+2 66090.39
11380: T. Mroczek - T. Przegaliński, 0.0, MA 29NS 5 S xS DA= 85095.69
11380: T. Mroczek - T. Przegaliński, 0.0, MA 30NS 3 HE SA-2 10077.79
12386: A. Nożyńska - P. Tokarski, 3.0, MA 27NS 4 D xN SA-1 10037.50
12386: A. Nożyńska - P. Tokarski, 3.0, MA 28NS 2 NTE D4+1 15010.32
13368: A. Piekarczyk - T. Gigiel, 0.0, 25EW 4 NTS H7+3 52080.20
13368: A. Piekarczyk - T. Gigiel, 0.0, 26EW 4 CE SA-2 20040.08
14378: J. Wadowski - Z. Pietruszewski, 1.0, MA/- 7NS 3 HE DJ+2 20089.83
14378: J. Wadowski - Z. Pietruszewski, 1.0, MA/- 8NS 3 NTN H2+1 43085.03
15391: E. Łukowska - J. Markowski, 3.5, MA 21NS 3 HS C7-1 10061.10
15391: E. Łukowska - J. Markowski, 3.5, MA 22NS 4 HE C5-2 20091.74
 +/-
 WYNIK57.71
 MIEJSCE101