Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 372: R. Karwat - G. Piotrowski, 3.5, MA/LU, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1368: A. Piekarczyk - T. Gigiel, 0.0, 1EW 5 HW C3+1 48070.25
1368: A. Piekarczyk - T. Gigiel, 0.0, 2EW 4 SN C7+1 65051.84
2378: J. Wadowski - Z. Pietruszewski, 1.0, MA/- 13NS 3 NTS S8+2 66094.94
2378: J. Wadowski - Z. Pietruszewski, 1.0, MA/- 14NS 1 NTS DK= 9050.42
3391: E. Łukowska - J. Markowski, 3.5, MA 27NS 3 HW DA= 14029.07
3391: E. Łukowska - J. Markowski, 3.5, MA 28NS 3 CE H10+1 13021.21
4385: M. Maruszkin - K. Kasperkiewicz, 0.0, MA 21EW 3 SW HQ-3 15012.78
4385: M. Maruszkin - K. Kasperkiewicz, 0.0, MA 22EW 4 HE SA= 62095.24
5383: J. Serwatowska - B. Dejnakowski, 4.0, MA 25EW 6 NTS S10+1 102028.93
5383: J. Serwatowska - B. Dejnakowski, 4.0, MA 26EW 1 NTE SA= 9093.02
6384: J. Matusiak - K. Matusiak, 3.5, MA 23NS 3 SE DA-2 20031.56
6384: J. Matusiak - K. Matusiak, 3.5, MA 24NS 4 CW HK+2 17063.83
7370: A. Kosiorek - Ł. Marecik, 3.0, MA 17EW 1 NTS S5= 9029.44
7370: A. Kosiorek - Ł. Marecik, 3.0, MA 18EW 3 NTN HJ-1 10080.95
8394: S. Turlej - H. Osiński, 1.0, MA 9NS 3 HS S4= 14043.87
8394: S. Turlej - H. Osiński, 1.0, MA 10NS 3 NTE C6-1 10069.49
9373: J. Bejma - H. Kędziorek, 3.0, MA 19EW 3 NTW DQ-2 2003.94
9373: J. Bejma - H. Kędziorek, 3.0, MA 20EW 3 DE C3= 11059.35
10388: J. Oleksiewicz - M. Maksymiuk, 1.5, MA/- 7EW 4 HW D7= 62021.89
10388: J. Oleksiewicz - M. Maksymiuk, 1.5, MA/- 8EW 3 NTN C7+1 43014.97
11392: J. Bazyluk - F. Trojański, 3.0, MA 11NS 1 SS CQ+2 14064.51
11392: J. Bazyluk - F. Trojański, 3.0, MA 12NS 1 NTE DJ-2 10047.46
12377: I. Wilczyńska - M. Jaroszkiewicz, 3.0, MA 29EW 5 DW HA-1 10040.23
12377: I. Wilczyńska - M. Jaroszkiewicz, 3.0, MA 30EW 3 SS H4-2 10074.07
13375: P. Szymański - M. Baszenko, 0.0, 15EW 5 CN DQ-1 10075.07
13375: P. Szymański - M. Baszenko, 0.0, 16EW 3 NTW D3+2 66085.71
14380: T. Mroczek - T. Przegaliński, 0.0, MA 5NS 4 SW H7+1 45050.85
14380: T. Mroczek - T. Przegaliński, 0.0, MA 6NS 3 NTE DJ+3 69074.37
15390: M. Tuczyński - A. Nieżurawski, 3.0, MA 3NS 3 NTN S9-2 10018.41
15390: M. Tuczyński - A. Nieżurawski, 3.0, MA 4NS 6 NTE H7-2 20079.72
 +/-
 WYNIK52.58
 MIEJSCE278