Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 363: R. Woś - P. Mańkowski, 0.0, , MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1360: J. Orłowska - J. Musiał, 3.5, MA 23EW 3 HS HJ+1 17082.54
1360: J. Orłowska - J. Musiał, 3.5, MA 24EW 4 H xS CA-2 30048.88
2362: R. Kowalewicz - A. Sobula, 4.0, MA 27EW 4 HW CQ= 42087.50
2362: R. Kowalewicz - A. Sobula, 4.0, MA 28EW 1 NTE H3+1 12051.43
3364: A. Seiler - J. Sowiński, 4.0, MA 1EW 4 HE CJ= 42022.10
3364: A. Seiler - J. Sowiński, 4.0, MA 2EW 3 NTS CK+2 66018.08
4366: B. Kamiński - D. Trojnara, 4.0, MA 5EW 4 SW H7+1 45049.15
4366: B. Kamiński - D. Trojnara, 4.0, MA 6EW 6 CE S9= 137040.28
5339: A. Zaręba - F. Parol, 4.0, MA 9EW 2 NT xE HA-1 20047.72
5339: A. Zaręba - F. Parol, 4.0, MA 10EW 3 NTW DA+1 63087.43
6341: M. Mączewski - A. Jarząbek, 1.0, MA 13EW 3 NTN DQ+1 63032.58
6341: M. Mączewski - A. Jarząbek, 1.0, MA 14EW 3 NTS DK-2 10082.77
7343: T. Guberow - A. Szemietowa-Kopeć, 0.5, MA 17EW 4 C xN D3-3 50099.72
7343: T. Guberow - A. Szemietowa-Kopeć, 0.5, MA 18EW 1 HS S9= 8068.77
8345: M. Mańkowski - J. Wasiljew, 1.5, MA/- 21EW 3 SW CK-2 10020.37
8345: M. Mańkowski - J. Wasiljew, 1.5, MA/- 22EW 3 HE C8-1 10033.75
9347: M. Hernandez - K. Cichy, 4.5, MA 25EW 6 NTN HJ+1 102028.93
9347: M. Hernandez - K. Cichy, 4.5, MA 26EW 3 SS C5+1 17064.53
10349: B. Zalewski - J. Królikowski, 2.5, MA 29EW 5 H xS DA-1 20059.91
10349: B. Zalewski - J. Królikowski, 2.5, MA 30EW 3 HE SA-1 5042.12
11351: Z. Gżałczyński - D. Wasilewski, 0.0, 3NS 3 SW DK-1 10049.72
11351: Z. Gżałczyński - D. Wasilewski, 0.0, 4NS 7 NTE C4-3 30095.49
12353: F. Czechowski - M. Janota, 3.5, MA 7NS 4 HE DJ+2 68010.74
12353: F. Czechowski - M. Janota, 3.5, MA 8NS 3 NTN H2= 40051.98
13354: M. Swoboda - T. Gellert, 1.0, MA 11NS 1 NTS H6+2 15075.63
13354: M. Swoboda - T. Gellert, 1.0, MA 12NS 1 NTE H7-2 10047.46
14356: A. Reda - J. Karczmarczyk, 0.0, 15NS 2 SN DQ-1 10053.34
14356: A. Reda - J. Karczmarczyk, 0.0, 16NS 4 NTW H3-1 10089.92
15358: A. Rybak - G. Rybak, 4.0, MA 19NS 1 NTE S6+1 12023.94
15358: A. Rybak - G. Rybak, 4.0, MA 20NS 3 HE C3-1 10067.56
 +/-
 WYNIK54.48
 MIEJSCE187