Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 348: S. Andrejas - J. Wawrowski, 3.5, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1347: M. Hernandez - K. Cichy, 4.5, MA 9EW 4 S xN CA= 59014.67
1347: M. Hernandez - K. Cichy, 4.5, MA 10EW 3 NTW C4-2 2009.61
2349: B. Zalewski - J. Królikowski, 2.5, MA 13EW 3 NTS S8+1 63032.58
2349: B. Zalewski - J. Królikowski, 2.5, MA 14EW 2 HN DJ= 11040.06
3351: Z. Gżałczyński - D. Wasilewski, 0.0, 17EW 3 HE DK= 14092.25
3351: Z. Gżałczyński - D. Wasilewski, 0.0, 18EW 2 SW HK-2 10064.01
4353: F. Czechowski - M. Janota, 3.5, MA 21EW 2 NT xN H5-2 50076.54
4353: F. Czechowski - M. Janota, 3.5, MA 22EW 3 NTE S6= 60085.29
5354: M. Swoboda - T. Gellert, 1.0, MA 25EW 6 DS H7+1 94061.38
5354: M. Swoboda - T. Gellert, 1.0, MA 26EW 4 HN CK= 62021.51
6356: A. Reda - J. Karczmarczyk, 0.0, 29EW 3 NTW S7= 60079.60
6356: A. Reda - J. Karczmarczyk, 0.0, 30EW 3 SS CA-1 5057.88
7358: A. Rybak - G. Rybak, 4.0, MA 3EW 4 HN SK-3 15092.49
7358: A. Rybak - G. Rybak, 4.0, MA 4EW 6 NTE H6-1 10041.97
8360: J. Orłowska - J. Musiał, 3.5, MA 7EW 3 NTE S6+3 69097.03
8360: J. Orłowska - J. Musiał, 3.5, MA 8EW 2 NTN H2= 12082.77
9362: R. Kowalewicz - A. Sobula, 4.0, MA 11EW 4 DS H6-2 10091.41
9362: R. Kowalewicz - A. Sobula, 4.0, MA 12EW 1 NTE H7-1 5062.29
10364: A. Seiler - J. Sowiński, 4.0, MA 15EW 4 HS CQ-2 20086.48
10364: A. Seiler - J. Sowiński, 4.0, MA 16EW 3 NTW D7+2 66085.71
11366: B. Kamiński - D. Trojnara, 4.0, MA 19NS 2 SS DA-1 5066.48
11366: B. Kamiński - D. Trojnara, 4.0, MA 20NS 3 DE C3-1 10067.56
12339: A. Zaręba - F. Parol, 4.0, MA 23NS 4 HS S7+1 65077.37
12339: A. Zaręba - F. Parol, 4.0, MA 24NS 4 S xS DA-3 50012.57
13341: M. Mączewski - A. Jarząbek, 1.0, MA 27NS 4 HE D2-2 10083.29
13341: M. Mączewski - A. Jarząbek, 1.0, MA 28NS 2 NTE H9+3 2104.59
14343: T. Guberow - A. Szemietowa-Kopeć, 0.5, MA 1NS 6 NTE CJ-3 15099.29
14343: T. Guberow - A. Szemietowa-Kopeć, 0.5, MA 2NS 3 NTS C5+2 66081.92
15345: M. Mańkowski - J. Wasiljew, 1.5, MA/- 5NS 4 SW C8+1 45050.85
15345: M. Mańkowski - J. Wasiljew, 1.5, MA/- 6NS 6 SW D2+1 14607.18
 +/-
 WYNIK60.89
 MIEJSCE31