Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 340: W. Urbanowicz - K. Bekalarek, 5.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1339: A. Zaręba - F. Parol, 4.0, MA 1EW 4 HW S6+2 48070.25
1339: A. Zaręba - F. Parol, 4.0, MA 2EW 3 NTS CK+2 66018.08
2341: M. Mączewski - A. Jarząbek, 1.0, MA 5EW 5 SW H5= 45049.15
2341: M. Mączewski - A. Jarząbek, 1.0, MA 6EW 6 SW HA= 143063.52
3343: T. Guberow - A. Szemietowa-Kopeć, 0.5, MA 9EW 4 S xN CA-1 10083.47
3343: T. Guberow - A. Szemietowa-Kopeć, 0.5, MA 10EW 2 C xN DK-5 140099.43
4345: M. Mańkowski - J. Wasiljew, 1.5, MA/- 13EW 3 NTS C7-1 10083.85
4345: M. Mańkowski - J. Wasiljew, 1.5, MA/- 14EW 2 HN DJ+1 14028.29
5347: M. Hernandez - K. Cichy, 4.5, MA 17EW 2 DN CK+1 11012.54
5347: M. Hernandez - K. Cichy, 4.5, MA 18EW 3 SN DA-2 20094.68
6349: B. Zalewski - J. Królikowski, 2.5, MA 21EW 5 D xN S5-5 140096.77
6349: B. Zalewski - J. Królikowski, 2.5, MA 22EW 3 NTW C2-1 10033.75
7351: Z. Gżałczyński - D. Wasilewski, 0.0, 25EW 6 DS S9+1 94061.38
7351: Z. Gżałczyński - D. Wasilewski, 0.0, 26EW 3 SS C7+2 20040.08
8353: F. Czechowski - M. Janota, 3.5, MA 29EW 5 D xxW SJ= 100099.71
8353: F. Czechowski - M. Janota, 3.5, MA 30EW 3 SS CK-2 10074.07
9354: M. Swoboda - T. Gellert, 1.0, MA 3EW 4 DN S9-1 5066.57
9354: M. Swoboda - T. Gellert, 1.0, MA 4EW 6 NTE H8-2 20020.28
10356: A. Reda - J. Karczmarczyk, 0.0, 7EW 4 HW CQ+1 65051.13
10356: A. Reda - J. Karczmarczyk, 0.0, 8EW 3 NTN H2= 40048.02
11358: A. Rybak - G. Rybak, 4.0, MA 11NS 3 SS CQ= 14064.51
11358: A. Rybak - G. Rybak, 4.0, MA 12NS 2 HS D3-1 10022.74
12360: J. Orłowska - J. Musiał, 3.5, MA 15NS 3 DW SA-1 5077.61
12360: J. Orłowska - J. Musiał, 3.5, MA 16NS 3 NTW D7+1 63046.92
13362: R. Kowalewicz - A. Sobula, 4.0, MA 19NS 1 NTE S7+1 12023.94
13362: R. Kowalewicz - A. Sobula, 4.0, MA 20NS 3 HE C3-1 10067.56
14364: A. Seiler - J. Sowiński, 4.0, MA 23NS 4 H xS S4+1 99099.72
14364: A. Seiler - J. Sowiński, 4.0, MA 24NS 4 H xS CA-2 30051.12
15366: B. Kamiński - D. Trojnara, 4.0, MA 27NS 4 SW H5-1 5056.04
15366: B. Kamiński - D. Trojnara, 4.0, MA 28NS 1 NTE H7+1 12048.57
 +/-
 WYNIK58.46
 MIEJSCE81