Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 33: M. Motykiewicz - K. Obłój, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
135: A. Szczotka - A. Chodowski, 3.5, DS 16EW 6 CW D7= 1370100.00
135: A. Szczotka - A. Chodowski, 3.5, DS 17EW 1 NTS S5= 9029.44
135: A. Szczotka - A. Chodowski, 3.5, DS 18EW 2 SW HK-2 10064.01
237: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 13EW 3 NTN DQ+1 63032.58
237: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 14EW 2 HW C8-4 20015.55
237: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 15EW 1 SN DQ-2 20086.48
344: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 7EW 4 HW D8+1 65051.13
344: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 8EW 3 NTN S2= 40048.02
344: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 9EW 4 HxS DT-2 30097.58
441: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 28NS 1 NTE HT+1 12048.57
441: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 29NS 7 DxW SJ-2 50078.45
441: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 30NS 2 SS CA-2 10025.93
542: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 25EW 6 DS H7+1 94061.38
542: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 26EW 4 SS H7= 62021.51
542: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 27EW 2 NTW DQ-3 1502.53
632: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 19NS 2 DE ST= 9055.77
632: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 20NS 3 SS CA-2 20021.81
632: K. Komorowicz - I. Pikulski, 8.0, DS 21NS 3 NTE D7= 40035.11
734: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 22EW 3 NTW C7= 60085.29
734: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 23EW 2 HS S4+3 20068.44
734: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 24EW 3 NTE SQ+3 49081.70
839: Z. Malkiewicz - R. Łukomski, 6.5, DS 1NS 5 HW D3= 45060.20
839: Z. Malkiewicz - R. Łukomski, 6.5, DS 2NS 4 SS CK+2 68095.90
839: Z. Malkiewicz - R. Łukomski, 6.5, DS 3NS 4 DN H6+1 15081.87
931: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 10NS 2 DW DA= 9054.10
931: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 11NS 4 SS H9= 42093.10
931: Z. Sobczyk - A. Czajka, 19.0, DS 12NS 3 DS D3= 11062.29
1043: A. Bojda - D. Budnik, 2.5, DS 4NS 4 NTE ST-1 10058.03
1043: A. Bojda - D. Budnik, 2.5, DS 5NS 4 SE DT+1 45050.85
1043: A. Bojda - D. Budnik, 2.5, DS 6NS 7 SW HA-1 10096.62
 +/-
 WYNIK58.81
 MIEJSCE66