Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 314: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1302: Z. Zaręba - J. Olszewski, 4.5, MA 28EW 2 NTE H6= 12051.43
1302: Z. Zaręba - J. Olszewski, 4.5, MA 29EW 5 DW SJ= 60079.60
1302: Z. Zaręba - J. Olszewski, 4.5, MA 30EW 2 SS H6-1 5057.88
2303: J. Russyan - A. Zawada, 28.0, WP/MA 1EW 5 HW S6+1 48070.25
2303: J. Russyan - A. Zawada, 28.0, WP/MA 2EW 4 SS CK+1 65051.84
2303: J. Russyan - A. Zawada, 28.0, WP/MA 3EW 5 DN D8-2 10081.59
3286: H. Koziorowska - A. Jonczyk, 8.0, MA 7EW 4 HW D7+1 65051.13
3286: H. Koziorowska - A. Jonczyk, 8.0, MA 8EW 2 SN H2-1 5094.63
3286: H. Koziorowska - A. Jonczyk, 8.0, MA 9EW 4 SS CA-1 5069.37
4288: T. Wolfke - W. Żygulski, 1.5, MA 13EW 3 NTN DQ= 60068.40
4288: T. Wolfke - W. Żygulski, 1.5, MA 14EW 4 HN DJ-1 5066.53
4288: T. Wolfke - W. Żygulski, 1.5, MA 15EW 3 HN DQ-2 20086.48
5290: E. Banaszkiewicz - A. Makarewicz, 19.0, MA/DS 19EW 3 NTE S9-1 10019.16
5290: E. Banaszkiewicz - A. Makarewicz, 19.0, MA/DS 20EW 3 DE C3-1 10032.44
5290: E. Banaszkiewicz - A. Makarewicz, 19.0, MA/DS 21EW 2 NTW CQ+1 15043.82
6292: T. Paluchowski - I. Grynczewski, 16.0, MA 25EW 3 NTS H6+4 52080.20
6292: T. Paluchowski - I. Grynczewski, 16.0, MA 26EW 3 SS H6+1 17064.53
6292: T. Paluchowski - I. Grynczewski, 16.0, MA 27EW 4 H xW CQ-1 10016.71
7294: Z. Olszewski - W. Cała, 8.0, MA 31EW 5 DN CK-2 20088.15
7294: Z. Olszewski - W. Cała, 8.0, MA 32EW 4 SS HJ+2 48034.53
7294: Z. Olszewski - W. Cała, 8.0, MA 33EW 4 HN CA+1 45040.32
8297: W. Kała - B. Stankiewicz, 3.0, MA/- 4NS 6 NTE S10-1 10058.03
8297: W. Kała - B. Stankiewicz, 3.0, MA/- 5NS 4 SW H7+1 45050.85
8297: W. Kała - B. Stankiewicz, 3.0, MA/- 6NS 5 SW HA+1 68083.66
9299: M. Nowaczyński - W. Andruk, 16.0, MA 10NS 1 NTW C4+2 15032.49
9299: M. Nowaczyński - W. Andruk, 16.0, MA 11NS 2 NTS CQ+2 18088.73
9299: M. Nowaczyński - W. Andruk, 16.0, MA 12NS 2 HS D3-1 10022.74
10300: K. Dowolski - R. Głowacki, 17.0, MA 16NS 3 NTW D7+1 63046.92
10300: K. Dowolski - R. Głowacki, 17.0, MA 17NS 1 NTS S5+1 12093.10
10300: K. Dowolski - R. Głowacki, 17.0, MA 18NS 1 NTS D6+2 15077.45
 +/-
 WYNIK60.10
 MIEJSCE41