Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 303: J. Russyan - A. Zawada, 28.0, WP/MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1313: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 31NS 4 S xW H10-2 30077.13
1313: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 32NS 4 SS DQ+1 45023.36
1313: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 33NS 4 S xE HQ-3 50088.70
2314: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 1NS 5 HW S6+1 48029.75
2314: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 2NS 4 SS CK+1 65048.16
2314: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 3NS 5 DN D8-2 10018.41
3311: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 4NS 6 NTE S10-2 20079.72
3311: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 5NS 4 SW H7+1 45050.85
3311: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 6NS 6 SW D4+1 14607.18
4312: E. Miszewska - W. Tomaszek, 31.0, WP 7NS 4 HW CQ+1 65048.87
4312: E. Miszewska - W. Tomaszek, 31.0, WP 8NS 3 NTS H5+1 43085.03
4312: E. Miszewska - W. Tomaszek, 31.0, WP 9NS 4 HS C4-2 10016.53
5309: U. Górecka-Wideryńska - S. Bąk, 5.5, MA 10NS 3 NTW H5-1 10069.49
5309: U. Górecka-Wideryńska - S. Bąk, 5.5, MA 11NS 2 DS S7+2 13052.39
5309: U. Górecka-Wideryńska - S. Bąk, 5.5, MA 12NS 4 NT xE H7-2 30095.20
6310: E. Piotrowska - J. Cała, 0.5, MA/- 13NS 3 NTN DQ+1 63067.42
6310: E. Piotrowska - J. Cała, 0.5, MA/- 14NS 1 NTN DK+2 15079.27
6310: E. Piotrowska - J. Cała, 0.5, MA/- 15NS 3 HN DQ-1 10053.34
7307: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 16NS 5 NTW D7-1 10089.92
7307: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 17NS 1 NTS DQ= 9070.56
7307: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 18NS 1 NTS D6+2 15077.45
8308: E. Windorpski - W. Niewiadomski, 6.0, MA 19EW 2 NTE H4-2 2003.94
8308: E. Windorpski - W. Niewiadomski, 6.0, MA 20EW 3 HE C3-1 10032.44
8308: E. Windorpski - W. Niewiadomski, 6.0, MA 21EW 3 C xS C5-4 110091.99
9305: B. Chmurski - I. Chalupec, 24.0, MA 22EW 3 NTW C4-1 10033.75
9305: B. Chmurski - I. Chalupec, 24.0, MA 23EW 4 HS D4+1 65022.63
9305: B. Chmurski - I. Chalupec, 24.0, MA 24EW 3 NTE S4-1 507.40
10306: K. Najda - K. Kowalczyk, 8.0, MA 25EW 6 NTN SJ+1 102028.93
10306: K. Najda - K. Kowalczyk, 8.0, MA 26EW 2 SS H7+2 17064.53
10306: K. Najda - K. Kowalczyk, 8.0, MA 27EW 4 HW CQ= 42087.50
 +/-
 WYNIK53.40
 MIEJSCE238