Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 299: M. Nowaczyński - W. Andruk, 16.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1309: U. Górecka-Wideryńska - S. Bąk, 5.5, MA 19NS 2 NTE S9= 12023.94
1309: U. Górecka-Wideryńska - S. Bąk, 5.5, MA 20NS 3 SS H4-2 20021.81
1309: U. Górecka-Wideryńska - S. Bąk, 5.5, MA 21NS 3 NT xE D7-1 10079.63
2310: E. Piotrowska - J. Cała, 0.5, MA/- 22NS 4 HE C5-1 10066.25
2310: E. Piotrowska - J. Cała, 0.5, MA/- 23NS 3 HS S8+3 23044.69
2310: E. Piotrowska - J. Cała, 0.5, MA/- 24NS 3 H xS CA-1 10084.92
3307: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 25NS 7 DN SJ= 144094.66
3307: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 26NS 5 C xE SA-4 110098.88
3307: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 27NS 4 HW HA-1 5056.04
4308: E. Windorpski - W. Niewiadomski, 6.0, MA 28NS 3 NTE H9-1 5087.10
4308: E. Windorpski - W. Niewiadomski, 6.0, MA 29NS 5 D xW SJ= 7507.76
4308: E. Windorpski - W. Niewiadomski, 6.0, MA 30NS 4 SS CA-2 10025.93
5305: B. Chmurski - I. Chalupec, 24.0, MA 31NS 4 H xS C8= 79098.57
5305: B. Chmurski - I. Chalupec, 24.0, MA 32NS 4 SS HJ+2 48065.47
5305: B. Chmurski - I. Chalupec, 24.0, MA 33NS 4 S xE HQ-1 1007.56
6306: K. Najda - K. Kowalczyk, 8.0, MA 1NS 6 HW CK-1 5089.38
6306: K. Najda - K. Kowalczyk, 8.0, MA 2NS 4 SN C7+1 65048.16
6306: K. Najda - K. Kowalczyk, 8.0, MA 3NS 3 S xW DK= 7300.43
7304: M. Makarewicz - H. Sobolewska, 5.5, MA 4NS 6 NTE C6-2 20079.72
7304: M. Makarewicz - H. Sobolewska, 5.5, MA 5NS 4 SW D4+1 45050.85
7304: M. Makarewicz - H. Sobolewska, 5.5, MA 6NS 6 SW C7= 143036.20
8313: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 7EW 4 HE HQ+1 65051.13
8313: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 8EW 3 NTN C7= 40048.02
8313: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 9EW 3 NT xE HA-3 8006.41
9314: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 10EW 1 NTW C4+2 15067.51
9314: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 11EW 2 NTS CQ+2 18011.27
9314: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 12EW 2 HS D3-1 10077.26
10311: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 13EW 6 NTN DQ-2 20089.18
10311: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 14EW 3 HN DJ-1 5066.53
10311: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 15EW 1 NTE C10+2 15076.89
 +/-
 WYNIK55.41
 MIEJSCE156