Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 290: E. Banaszkiewicz - A. Makarewicz, 19.0, MA/DS, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1305: B. Chmurski - I. Chalupec, 24.0, MA 7NS 4 HW D7+1 65048.87
1305: B. Chmurski - I. Chalupec, 24.0, MA 8NS 3 NTN H2= 40051.98
1305: B. Chmurski - I. Chalupec, 24.0, MA 9NS 2 NT xE HK-2 50076.92
2306: K. Najda - K. Kowalczyk, 8.0, MA 10NS 3 NTW S4-3 30097.88
2306: K. Najda - K. Kowalczyk, 8.0, MA 11NS 3 SS CQ= 14064.51
2306: K. Najda - K. Kowalczyk, 8.0, MA 12NS 2 SN DA-1 10022.74
3304: M. Makarewicz - H. Sobolewska, 5.5, MA 13NS 3 NTS DQ= 60031.60
3304: M. Makarewicz - H. Sobolewska, 5.5, MA 14NS 3 HN DJ+1 17082.21
3304: M. Makarewicz - H. Sobolewska, 5.5, MA 15NS 4 CN CQ-2 20013.52
4313: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 16NS 3 NTW D7+1 63046.92
4313: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 17NS 1 NTS S5= 9070.56
4313: P. Lasota - A. Waślicki, 5.5, MA 18NS 2 CE SA-2 10035.99
5314: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 19NS 3 NTE S9-1 10080.84
5314: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 20NS 3 DE C3-1 10067.56
5314: K. Kobyliński - A. Ziomek, 20.0, WP/MA 21NS 2 NTW CQ+1 15056.18
6311: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 22NS 3 HE H5= 14033.19
6311: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 23NS 4 HN D10+1 65077.37
6311: A. Tarlecki - T. Szleszyński, 5.5, MA 24NS 5 CW HK+1 42035.75
7312: E. Miszewska - W. Tomaszek, 31.0, WP 25NS 6 NTS S9+1 102071.07
7312: E. Miszewska - W. Tomaszek, 31.0, WP 26NS 4 HN CA= 62078.49
7312: E. Miszewska - W. Tomaszek, 31.0, WP 27NS TD 60.00
8309: U. Górecka-Wideryńska - S. Bąk, 5.5, MA 28EW 4 SW S8= 42097.70
8309: U. Górecka-Wideryńska - S. Bąk, 5.5, MA 29EW 5 H xN S4-2 50070.83
8309: U. Górecka-Wideryńska - S. Bąk, 5.5, MA 30EW 3 HE SA-2 10022.21
9310: E. Piotrowska - J. Cała, 0.5, MA/- 31EW 4 SW H10-2 10048.43
9310: E. Piotrowska - J. Cała, 0.5, MA/- 32EW 4 SS DQ+2 48034.53
9310: E. Piotrowska - J. Cała, 0.5, MA/- 33EW 3 SE HQ-1 5096.62
10307: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 1EW 4 SW S3+2 48070.25
10307: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 2EW 4 SS CK+1 65051.84
10307: Z. Ingielewicz - J. Stępiński, 26.0, MA 3EW 4 CN S9-2 10081.59
 +/-
 WYNIK59.27
 MIEJSCE59