Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 213: P. Pietrażycki - S. Droszcz, 10.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1204: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 22EW 3 HE C8-1 10033.75
1204: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 23EW 2 HS S8+3 20068.44
1204: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 24EW 4 H xS D4-2 30048.88
2205: K. Humiński - L. Latocki, 8.0, LB 25EW 6 NT xS H7+1 13307.02
2205: K. Humiński - L. Latocki, 8.0, LB 26EW 4 SS H7= 62021.51
2205: K. Humiński - L. Latocki, 8.0, LB 27EW 4 SW DA-1 5043.96
3206: A. Kwolek - J. Szramowski, 0.5, -/LB 28EW 1 NTE H10+1 12051.43
3206: A. Kwolek - J. Szramowski, 0.5, -/LB 29EW 4 HN S4-1 10045.98
3206: A. Kwolek - J. Szramowski, 0.5, -/LB 30EW 4 HE SK-2 10022.21
4207: M. Bubiłek - J. Obuchowicz, 22.0, LB 31EW 4 NT xN CK-5 140099.94
4207: M. Bubiłek - J. Obuchowicz, 22.0, LB 32EW 2 SS HJ+4 23091.33
4207: M. Bubiłek - J. Obuchowicz, 22.0, LB 33EW 4 HN CA+1 45040.32
5208: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 1EW 6 HW S7= 98092.49
5208: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 2EW 4 SS CK+1 65051.84
5208: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 3EW 2 SW DK+1 14090.65
6209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 4EW 6 NTE S10-2 20020.28
6209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 5EW 5 SW H6= 45049.15
6209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 6EW 6 SW HA= 143063.52
7210: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 7EW 4 HE C8+1 65051.13
7210: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 8EW 3 NTN H2= 40048.02
7210: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 9EW 4 SN H8-1 5069.37
8211: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 10EW 2 C xN H8-4 110097.31
8211: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 11EW 1 SS CQ-1 5082.68
8211: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 12EW 5 D xN SA-1 20091.10
9201: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 13EW 3 NTN DQ= 60068.40
9201: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 14EW 1 NTS DK+2 15020.73
9201: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 15EW 1 SN DJ= 8019.04
10202: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 16EW 3 NTW D7+1 63053.08
10202: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 17EW 1 NTS D6= 9029.44
10202: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 18EW 3 S xW HK-3 5008.26
11203: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 19EW 2 NTE S6= 12076.06
11203: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 20EW 3 DE C6-1 10032.44
11203: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 21EW 3 C xN S3-4 110091.99
 +/-
 WYNIK53.99
 MIEJSCE209