Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 212: T. Bartnicki - A. Łagosz, 15.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1203: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 25NS 6 NTN HJ+1 102071.07
1203: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 26NS 3 HS C3+1 17035.47
1203: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 27NS 4 HW DA-2 10083.29
2204: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 28NS 3 NTE H9-1 5087.10
2204: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 29NS 5 S xS DA= 85095.69
2204: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 30NS 4 D xN C3-2 3008.17
3205: K. Humiński - L. Latocki, 8.0, LB 31NS 4 S xW H10-2 30077.13
3205: K. Humiński - L. Latocki, 8.0, LB 32NS 4 SS CJ+1 45023.36
3205: K. Humiński - L. Latocki, 8.0, LB 33NS 4 S xE HQ-3 50088.70
4206: A. Kwolek - J. Szramowski, 0.5, -/LB 1NS 3 NTW S6+2 46045.04
4206: A. Kwolek - J. Szramowski, 0.5, -/LB 2NS 4 SN C8+1 65048.16
4206: A. Kwolek - J. Szramowski, 0.5, -/LB 3NS 3 SW DK-1 10049.72
5207: M. Bubiłek - J. Obuchowicz, 22.0, LB 4NS 3 NTE S10= 60038.17
5207: M. Bubiłek - J. Obuchowicz, 22.0, LB 5NS 4 SW H7+1 45050.85
5207: M. Bubiłek - J. Obuchowicz, 22.0, LB 6NS 6 SW HA= 143036.20
6208: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 7NS 4 HW D8+1 65048.87
6208: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 8NS 2 H xW CQ-1 10010.03
6208: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 9NS 4 SN CA= 42062.53
7209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 10NS 3 NTW C4-2 20090.39
7209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 11NS 4 SS S7+1 45095.49
7209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 12NS 3 DS CJ+1 13080.51
8210: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 13NS 3 NTN DQ+1 63067.42
8210: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 14NS 1 NTS DK+3 18084.03
8210: P. Ciesielski - H. Krzymiński, 7.0, LB 15NS 3 HN DQ-1 10053.34
9211: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 16NS 6 NT xW D7-2 50099.58
9211: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 17NS 1 NTS S3= 9070.56
9211: Z. Rzucidło - M. Matwijewicz, 8.0, LB 18NS 2 NTE DK-4 20088.38
10201: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 19NS 2 NTE S7= 12023.94
10201: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 20NS 3 DE C2-1 10067.56
10201: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB 21NS 2 H xS SA-2 50023.46
11202: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 22NS 4 HE C4-2 20091.74
11202: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 23NS 4 HS HJ= 62058.10
11202: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 24NS 3 NTE HJ+1 43029.33
 +/-
 WYNIK60.10
 MIEJSCE40