Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 184: M. Bublewicz - M. Wierzbicki, 20.0, LB, LB/263

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1181: C. Żuchowski - J. Śniadecki, 5.5, LB 7NS 3 HW D7+2 20089.83
1181: C. Żuchowski - J. Śniadecki, 5.5, LB 8NS 3 NTN H2+1 43085.03
1181: C. Żuchowski - J. Śniadecki, 5.5, LB 9NS 4 SN CA= 42062.53
2171: W. Biernat - M. Grzesiak, 8.0, LB 10NS 3 NTW C4-2 20090.39
2171: W. Biernat - M. Grzesiak, 8.0, LB 11NS 2 SS S7+1 14064.51
2171: W. Biernat - M. Grzesiak, 8.0, LB 12NS 2 DN DA+2 13080.51
3172: H. Bogucki - D. Kowalczyk, 7.0, LB 13NS 3 NTN DQ+1 63067.42
3172: H. Bogucki - D. Kowalczyk, 7.0, LB 14NS 4 HS C10= 42095.10
3172: H. Bogucki - D. Kowalczyk, 7.0, LB 15NS 1 NTE C3+2 15023.11
4173: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 16NS 3 NTW D7+1 63046.92
4173: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 17NS 3 DN CK-1 5041.83
4173: B. Onyszczuk - A. Jaranowski, 5.0, LB 18NS 3 NTS S9= 60094.40
5174: C. Plachimowicz - M. Marciniak, 8.0, LB 19NS 1 NTE S9-1 10080.84
5174: C. Plachimowicz - M. Marciniak, 8.0, LB 20NS 2 SN H8-2 20021.81
5174: C. Plachimowicz - M. Marciniak, 8.0, LB 21NS 3 S xW CK-2 30092.98
6175: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 3.0, LB 22NS 4 HE H5-1 10066.25
6175: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 3.0, LB 23NS 4 HS S3+1 65077.37
6175: H. Grześkowiak - Z. Krzyżańska, 3.0, LB 24NS 2 NTE HJ+1 15075.70
7176: M. Markiewicz - J. Podgruszewski, 3.0, LB/WP 25NS 3 DS DQ+4 1904.92
7176: M. Markiewicz - J. Podgruszewski, 3.0, LB/WP 26NS 2 NT xE SA-5 140099.86
7176: M. Markiewicz - J. Podgruszewski, 3.0, LB/WP 27NS 3 DN SA-2 10037.50
8177: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 28NS 4 SW C4-2 10098.13
8177: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 29NS 5 HN S4-1 10054.02
8177: B. Soroko - M. Kańdulski, 4.0, LB 30NS 4 H xE SA-3 50099.42
9178: E. Kulus - D. Kwiatkowski, 15.0, LB 31NS 3 NTN CK+1 63095.22
9178: E. Kulus - D. Kwiatkowski, 15.0, LB 32NS 4 SS HJ+2 48065.47
9178: E. Kulus - D. Kwiatkowski, 15.0, LB 33NS 4 S xE HQ-3 50088.70
10179: W. Pastuszko - A. Parmonik, 12.0, LB 1NS 4 HW D6+2 48029.75
10179: W. Pastuszko - A. Parmonik, 12.0, LB 2NS 2 SS S2+4 2309.46
10179: W. Pastuszko - A. Parmonik, 12.0, LB 3NS 5 D xN DJ-2 3003.54
11180: S. Gromulski - S. Kozicz, 6.0, LB 4NS 6 NTE C6-2 20079.72
11180: S. Gromulski - S. Kozicz, 6.0, LB 5NS 4 SW S2+1 45050.85
11180: S. Gromulski - S. Kozicz, 6.0, LB 6NS 6 NTE H6= 144015.63
 +/-
 WYNIK63.30
 MIEJSCE16