Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 164: J. Rybacki - K. Hajkowski, 13.0, LB, LB/127

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1169: R. Szkwarek - S. Kotas, 7.0, LB 7NS 4 HW D7+1 65048.87
1169: R. Szkwarek - S. Kotas, 7.0, LB 8NS 3 NTN D8+1 43085.03
1169: R. Szkwarek - S. Kotas, 7.0, LB 9NS 4 S xN H9-1 10016.53
2168: A. Włodarczak - W. Felsztyński, 3.0, LB 22NS 5 D xN HJ-3 50023.11
2168: A. Włodarczak - W. Felsztyński, 3.0, LB 23NS 4 HN S6+2 68093.30
2168: A. Włodarczak - W. Felsztyński, 3.0, LB 24NS 4 CE HK+1 15075.70
3167: F. Radwan - J. Żarski, 5.0, LB 4NS 6 NTE S10-2 20079.72
3167: F. Radwan - J. Żarski, 5.0, LB 5NS 4 SE H6+1 45050.85
3167: F. Radwan - J. Żarski, 5.0, LB 6NS 6 SE S6= 143036.20
4163: D. Mazurak - M. Nieznański, 12.0, LB 31EW 5 HS C5-1 10075.17
4163: D. Mazurak - M. Nieznański, 12.0, LB 32EW 4 SS H5+2 48034.53
4163: D. Mazurak - M. Nieznański, 12.0, LB 33EW 3 NTS S5+1 43063.63
5165: T. Zwoliński - A. Dudkiewicz, 4.0, LB 1NS 4 HE D3= 42077.90
5165: T. Zwoliński - A. Dudkiewicz, 4.0, LB 2NS 4 SN CK+1 65048.16
5165: T. Zwoliński - A. Dudkiewicz, 4.0, LB 3NS 3 HN SK-1 5033.43
7159: K. Lindner - R. Boberski, 5.5, LB 25EW 3 NTS H7+2 46090.59
7159: K. Lindner - R. Boberski, 5.5, LB 26EW 2 SS D6+2 17064.53
7159: K. Lindner - R. Boberski, 5.5, LB 27EW 2 HW S5= 11065.17
8162: M. Skowron - C. Rekret, 6.5, LB 13NS 3 NTN DQ+1 63067.42
8162: M. Skowron - C. Rekret, 6.5, LB 14NS 1 NTS DK+1 12063.03
8162: M. Skowron - C. Rekret, 6.5, LB 15NS 1 SN DQ= 8080.96
9160: Ł. Wieczorek - B. Gajewski, 7.0, LB 10EW 2 NTW C4+3 21077.12
9160: Ł. Wieczorek - B. Gajewski, 7.0, LB 11EW 1 NTS D6+1 12051.83
9160: Ł. Wieczorek - B. Gajewski, 7.0, LB 12EW 2 SE HA-2 10052.54
10166: K. Rogoziński - R. Sakowicz, 29.0, LB 19EW 1 NTN H8-2 10053.10
10166: K. Rogoziński - R. Sakowicz, 29.0, LB 20EW 3 H xE C3-1 20013.32
10166: K. Rogoziński - R. Sakowicz, 29.0, LB 21EW 2 SW CK-1 5032.02
11161: Z. Halat - S. Kozar, 17.0, LB 28EW 1 NTE H3+1 12051.43
11161: Z. Halat - S. Kozar, 17.0, LB 29EW 5 S xS H3-2 50070.83
11161: Z. Halat - S. Kozar, 17.0, LB 30EW 3 H xE SK-2 3003.87
 +/-
 WYNIK56.00
 MIEJSCE140