Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 125: D. Kaszowski - T. Woźniak, 8.0, KP, KP/143

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1115: H. Komodziński - A. Nasierowski, 0.0, KP/- 15EW 4 HN DQ-3 30093.45
1115: H. Komodziński - A. Nasierowski, 0.0, KP/- 16EW 3 NTE S8+1 63053.08
2116: A. Seichter - E. Seichter, 12.5, KP 17EW 2 DS H6+1 11012.54
2116: A. Seichter - E. Seichter, 12.5, KP 18EW 2 NTS D6= 12047.62
3117: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 19EW 2 SS CJ-1 5033.52
3117: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 20EW 3 DE C6= 11059.35
4118: J. Machura - E. Krakówka, 1.5, -/KP 21EW 3 NT xN S5-6 170099.44
4118: J. Machura - E. Krakówka, 1.5, -/KP 22EW 3 NTW C6= 60085.29
5119: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 23EW 4 HS S8= 62041.90
5119: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 24EW 4 CE HK+1 15024.30
6120: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 25EW 6 DS H7+1 94061.38
6120: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 26EW 3 SS H7= 14085.47
7121: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 27EW 4 HW DA-1 5043.96
7121: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 28EW 2 NTE H10+2 18093.12
8122: M. Wyżlic - J. Wajda, 3.0, KP 29EW 4 DE HK= 13049.28
8122: M. Wyżlic - J. Wajda, 3.0, KP 30EW 3 NT xE SA-2 3003.87
9123: A. Ciechacki - K. Bonowicz, 1.5, -/KP 1EW 6 NTW D4-1 5010.62
9123: A. Ciechacki - K. Bonowicz, 1.5, -/KP 2EW 3 NTS C5+2 66018.08
10109: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 0.0, 3EW 3 DN S8= 11038.53
10109: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 0.0, 4EW 6 NTW S9-1 10041.97
11110: M. Nazarewicz - B. Radko, 5.0, KP 5EW 3 NTW H7+2 46096.20
11110: M. Nazarewicz - B. Radko, 5.0, KP 6EW 6 NTW HA= 144084.22
12111: T. Rumiński - A. Łoziński, 1.5, -/KP 7EW 3 NTE SQ+3 69097.03
12111: T. Rumiński - A. Łoziński, 1.5, -/KP 8EW 3 NTN H2= 40048.02
13112: A. Turski - K. Mazurkiewicz, 0.0, -/KP 9EW 2 SN CA+1 14056.13
13112: A. Turski - K. Mazurkiewicz, 0.0, -/KP 10EW 3 NTW C4= 60082.06
14113: J. Szrama - B. Sidorowicz, 0.0, 11EW 3 CW S9-2 10067.89
14113: J. Szrama - B. Sidorowicz, 0.0, 12EW 1 NTE HA+1 12085.87
15114: T. Perduta - M. Krawczyński, 0.0, 13EW 3 NTN DQ+1 63032.58
15114: T. Perduta - M. Krawczyński, 0.0, 14EW 3 NTS DQ= 4009.52
 +/-
 WYNIK55.21
 MIEJSCE160