Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 124: Z. Ehlert - J. Jurski, 16.0, KP, KP/143

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1116: A. Seichter - E. Seichter, 12.5, KP 11EW 1 SS H9= 8075.63
1116: A. Seichter - E. Seichter, 12.5, KP 12EW 1 NTE HK-2 10052.54
2117: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 13EW 3 NTN S7+2 6605.06
2117: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 14EW 3 HS DK= 14028.29
3118: J. Machura - E. Krakówka, 1.5, -/KP 15EW 1 NTE C10+1 12067.88
3118: J. Machura - E. Krakówka, 1.5, -/KP 16EW 3 NTW D7+1 63053.08
4119: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 17EW 2 HE DK+1 14092.25
4119: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 18EW 1 HS D6+1 11055.18
5120: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 19EW 1 NTE S6+1 12076.06
5120: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 20EW 2 S xS H4-2 50090.79
6121: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 21EW 3 S xS H9-4 110091.99
6121: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 22EW 3 NTW C4= 60085.29
7122: M. Wyżlic - J. Wajda, 3.0, KP 23EW 4 HS S6= 62041.90
7122: M. Wyżlic - J. Wajda, 3.0, KP 24EW 5 CW HK+1 42064.25
8123: A. Ciechacki - K. Bonowicz, 1.5, -/KP 25EW 6 NTS S10= 99051.26
8123: A. Ciechacki - K. Bonowicz, 1.5, -/KP 26EW 3 CW H6-1 10090.64
9109: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 0.0, 27EW 3 HW DA= 14070.93
9109: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 0.0, 28EW 3 NTE H3-1 5012.90
10110: M. Nazarewicz - B. Radko, 5.0, KP 29EW 5 DW SJ= 60079.60
10110: M. Nazarewicz - B. Radko, 5.0, KP 30EW 2 NTE SK-2 10022.21
11111: T. Rumiński - A. Łoziński, 1.5, -/KP 1EW 5 HW D2+1 48070.25
11111: T. Rumiński - A. Łoziński, 1.5, -/KP 2EW 4 SS CK+1 65051.84
12112: A. Turski - K. Mazurkiewicz, 0.0, -/KP 3EW 3 SW DK-1 10050.28
12112: A. Turski - K. Mazurkiewicz, 0.0, -/KP 4EW 4 NTW S7= 63076.62
13113: J. Szrama - B. Sidorowicz, 0.0, 5EW 4 SW C6+1 45049.15
13113: J. Szrama - B. Sidorowicz, 0.0, 6EW 6 NTW HA= 144084.22
14114: T. Perduta - M. Krawczyński, 0.0, 7EW 4 HE C6= 62021.89
14114: T. Perduta - M. Krawczyński, 0.0, 8EW 3 NTN H2+1 43014.97
15115: H. Komodziński - A. Nasierowski, 0.0, KP/- 9EW 4 SN D9= 42037.47
15115: H. Komodziński - A. Nasierowski, 0.0, KP/- 10EW 3 NTE S9-1 10030.51
 +/-
 WYNIK56.50
 MIEJSCE129