Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 123: A. Ciechacki - K. Bonowicz, 1.5, -/KP, KP/143

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1110: M. Nazarewicz - B. Radko, 5.0, KP 7NS 4 HW D8+1 65048.87
1110: M. Nazarewicz - B. Radko, 5.0, KP 8NS 3 NTS C4= 40051.98
2112: A. Turski - K. Mazurkiewicz, 0.0, -/KP 19NS 2 SS CJ-1 5066.48
2112: A. Turski - K. Mazurkiewicz, 0.0, -/KP 20NS 3 DE C3-1 10067.56
3114: T. Perduta - M. Krawczyński, 0.0, 17NS 1 NTS S5+2 15098.87
3114: T. Perduta - M. Krawczyński, 0.0, 18NS 1 HS D6+3 17085.15
4116: A. Seichter - E. Seichter, 12.5, KP 9EW 4 S xxN SK= 8803.42
4116: A. Seichter - E. Seichter, 12.5, KP 10EW 2 C xN DK-3 80093.22
5122: M. Wyżlic - J. Wajda, 3.0, KP 13EW 3 NTN DQ= 60068.40
5122: M. Wyżlic - J. Wajda, 3.0, KP 14EW 2 HN DJ+1 14028.29
6109: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 0.0, 15NS 3 D xW SA-2 30098.54
6109: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 0.0, 16NS 3 SW C3+1 17084.87
7120: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 21EW 4 S xxW CK-2 6001.83
7120: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 22EW 3 NTW C4-1 10033.75
8124: Z. Ehlert - J. Jurski, 16.0, KP 25NS 6 NTS S10= 99048.74
8124: Z. Ehlert - J. Jurski, 16.0, KP 26NS 3 CW H6-1 1009.36
9125: D. Kaszowski - T. Woźniak, 8.0, KP 1NS 6 NTW D4-1 5089.38
9125: D. Kaszowski - T. Woźniak, 8.0, KP 2NS 3 NTS C5+2 66081.92
10111: T. Rumiński - A. Łoziński, 1.5, -/KP 27NS 5 D xN SA-2 30019.94
10111: T. Rumiński - A. Łoziński, 1.5, -/KP 28NS 3 NTE H10-1 5087.10
11115: H. Komodziński - A. Nasierowski, 0.0, KP/- 23NS 2 HN D10+1 14011.03
11115: H. Komodziński - A. Nasierowski, 0.0, KP/- 24NS 3 NT xE HJ-1 10097.49
12117: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 5EW 4 SW SA+1 45049.15
12117: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 6EW 4 SW HA+2 68016.06
13119: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 11EW 3 CW S9-3 15024.37
13119: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 12EW 2 H xS D3-2 50098.30
14121: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 3EW 3 SW DK+1 17093.48
14121: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 4EW 3 NTW S9= 60061.83
15126: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 29EW 6 D xW SJ-1 20029.02
15126: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 30EW 3 S xS H4-2 30091.83
 +/-
 WYNIK58.01
 MIEJSCE91