Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 118: J. Machura - E. Krakówka, 1.5, -/KP, KP/143

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1119: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 5NS 4 SW H7+1 45050.85
1119: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 6NS 6 SW HA= 143036.20
2115: H. Komodziński - A. Nasierowski, 0.0, KP/- 11EW 2 SS CQ+1 14035.49
2115: H. Komodziński - A. Nasierowski, 0.0, KP/- 12EW 2 SE DJ-2 10052.54
3124: Z. Ehlert - J. Jurski, 16.0, KP 15NS 1 NTE C10+1 12032.12
3124: Z. Ehlert - J. Jurski, 16.0, KP 16NS 3 NTW D7+1 63046.92
4125: D. Kaszowski - T. Woźniak, 8.0, KP 21NS 3 NT xN S5-6 17000.56
4125: D. Kaszowski - T. Woźniak, 8.0, KP 22NS 3 NTW C6= 60014.71
5121: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 17NS 1 NTS S8= 9070.56
5121: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 18NS 3 D xW C8-5 110099.58
6110: M. Nazarewicz - B. Radko, 5.0, KP 13NS 6 HS D3-3 3005.90
6110: M. Nazarewicz - B. Radko, 5.0, KP 14NS 4 H xN DJ-1 10017.23
7112: A. Turski - K. Mazurkiewicz, 0.0, -/KP 25EW 6 NTS S10+1 102028.93
7112: A. Turski - K. Mazurkiewicz, 0.0, -/KP 26EW 4 SS CJ= 62021.51
8114: T. Perduta - M. Krawczyński, 0.0, 1EW 3 NTW D3+2 46054.96
8114: T. Perduta - M. Krawczyński, 0.0, 2EW 2 NTS CK+3 21091.52
9116: A. Seichter - E. Seichter, 12.5, KP 23EW 4 HS S8+1 65022.63
9116: A. Seichter - E. Seichter, 12.5, KP 24EW 3 CW D9+2 15024.30
10126: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 19EW 3 DE S9-1 10019.16
10126: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 20EW 3 NT xW CK-4 11000.57
11120: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 27NS 4 SW CQ+1 4505.20
11120: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 28NS 3 CE S5+1 13021.21
12122: M. Wyżlic - J. Wajda, 3.0, KP 9NS 4 S xN CA= 59085.33
12122: M. Wyżlic - J. Wajda, 3.0, KP 10NS 3 NTW C2-1 10069.49
13109: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 0.0, 7NS 4 HW D8+1 65048.87
13109: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 0.0, 8NS 3 NTN H2= 40051.98
14111: T. Rumiński - A. Łoziński, 1.5, -/KP 29EW 5 DW SJ= 60079.60
14111: T. Rumiński - A. Łoziński, 1.5, -/KP 30EW 2 SS CA-1 5057.88
15117: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 3EW 4 DN S5-1 5066.57
15117: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 4EW 4 SW C2-2 20020.28
 +/-
 WYNIK41.09
 MIEJSCE673