Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 117: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP, KP/143

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1114: T. Perduta - M. Krawczyński, 0.0, 9EW 4 SN CA= 42037.47
1114: T. Perduta - M. Krawczyński, 0.0, 10EW 2 NTW H5= 12057.20
2124: Z. Ehlert - J. Jurski, 16.0, KP 13NS 3 NTN S7+2 66094.94
2124: Z. Ehlert - J. Jurski, 16.0, KP 14NS 3 HS DK= 14071.71
3125: D. Kaszowski - T. Woźniak, 8.0, KP 19NS 2 SS CJ-1 5066.48
3125: D. Kaszowski - T. Woźniak, 8.0, KP 20NS 3 DE C6= 11040.65
4120: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 15NS 3 HN DQ-1 10053.34
4120: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 16NS 3 NTW D3+2 66014.29
5109: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 0.0, 11NS 2 DS S7+1 11040.14
5109: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 0.0, 12NS 2 CE HA= 9032.06
6111: T. Rumiński - A. Łoziński, 1.5, -/KP 23EW 4 HS S4= 62041.90
6111: T. Rumiński - A. Łoziński, 1.5, -/KP 24EW 4 CW HK+2 17036.17
7113: J. Szrama - B. Sidorowicz, 0.0, 29EW 5 CE H2-1 10040.23
7113: J. Szrama - B. Sidorowicz, 0.0, 30EW 3 HE SA+1 17087.68
8115: H. Komodziński - A. Nasierowski, 0.0, KP/- 21EW 3 H xS SA-3 80084.41
8115: H. Komodziński - A. Nasierowski, 0.0, KP/- 22EW 2 NTE D10+1 15072.41
9126: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 17EW 2 HE DA+1 14092.25
9126: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 18EW 2 C xW HK-2 3008.96
10119: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 25NS 6 SS H8-2 1001.26
10119: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 26NS 2 HS C2+3 20059.92
11121: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 7NS 1 SE C6+1 11098.59
11121: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 8NS 3 NTN D3= 40051.98
12123: A. Ciechacki - K. Bonowicz, 1.5, -/KP 5NS 4 SW SA+1 45050.85
12123: A. Ciechacki - K. Bonowicz, 1.5, -/KP 6NS 4 SW HA+2 68083.66
13110: M. Nazarewicz - B. Radko, 5.0, KP 27EW 2 HW DA= 11065.17
13110: M. Nazarewicz - B. Radko, 5.0, KP 28EW 1 NTE H3+1 12051.43
14116: A. Seichter - E. Seichter, 12.5, KP 1EW 5 HE CJ= 45039.80
14116: A. Seichter - E. Seichter, 12.5, KP 2EW 3 NTS C5+2 66018.08
15118: J. Machura - E. Krakówka, 1.5, -/KP 3NS 4 DN S5-1 5033.43
15118: J. Machura - E. Krakówka, 1.5, -/KP 4NS 4 SW C2-2 20079.72
 +/-
 WYNIK53.54
 MIEJSCE231