Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 116: A. Seichter - E. Seichter, 12.5, KP, KP/143

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1124: Z. Ehlert - J. Jurski, 16.0, KP 11NS 1 SS H9= 8024.37
1124: Z. Ehlert - J. Jurski, 16.0, KP 12NS 1 NTE HK-2 10047.46
2125: D. Kaszowski - T. Woźniak, 8.0, KP 17NS 2 DS H6+1 11087.46
2125: D. Kaszowski - T. Woźniak, 8.0, KP 18NS 2 NTS D6= 12052.38
3119: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 13NS 3 NTN DQ= 60031.60
3119: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 14NS 3 NTS DK-2 10017.23
4123: A. Ciechacki - K. Bonowicz, 1.5, -/KP 9NS 4 S xxN SK= 88096.58
4123: A. Ciechacki - K. Bonowicz, 1.5, -/KP 10NS 2 C xN DK-3 8006.78
5110: M. Nazarewicz - B. Radko, 5.0, KP 21EW 3 NTE C3= 40064.89
5110: M. Nazarewicz - B. Radko, 5.0, KP 22EW 4 HE SA-1 10033.75
6112: A. Turski - K. Mazurkiewicz, 0.0, -/KP 27EW 4 SW H4= 42087.50
6112: A. Turski - K. Mazurkiewicz, 0.0, -/KP 28EW 1 NTE H10+1 12051.43
7114: T. Perduta - M. Krawczyński, 0.0, 19EW 1 NTE S10= 9044.23
7114: T. Perduta - M. Krawczyński, 0.0, 20EW 3 S xS H4-2 50090.79
8126: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 15EW 3 HN DQ= 1404.37
8126: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 16EW 6 S xW C4-2 5000.42
9118: J. Machura - E. Krakówka, 1.5, -/KP 23NS 4 HS S8+1 65077.37
9118: J. Machura - E. Krakówka, 1.5, -/KP 24NS 3 CW D9+2 15075.70
10120: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 5NS 4 SW S3+1 45050.85
10120: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 6NS 6 CE S9= 137059.44
11122: M. Wyżlic - J. Wajda, 3.0, KP 3NS 3 CN S10= 11061.47
11122: M. Wyżlic - J. Wajda, 3.0, KP 4NS 3 NTE H7= 60038.17
12109: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 0.0, 25EW 2 DS S10+5 19095.08
12109: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 0.0, 26EW 2 SS H7+2 17064.53
13115: H. Komodziński - A. Nasierowski, 0.0, KP/- 29EW 4 DE H2= 13049.28
13115: H. Komodziński - A. Nasierowski, 0.0, KP/- 30EW 4 S xS H4-3 50097.56
14117: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 1NS 5 HE CJ= 45060.20
14117: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 2NS 3 NTS C5+2 66081.92
15113: J. Szrama - B. Sidorowicz, 0.0, 7EW 4 HW D8+2 68089.26
15113: J. Szrama - B. Sidorowicz, 0.0, 8EW 3 DS SK= 11086.16
 +/-
 WYNIK57.61
 MIEJSCE104