Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 października 2017

Wyniki z 53 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 113: J. Szrama - B. Sidorowicz, 0.0, , KP/143

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1120: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 3NS 3 SW DK-1 10049.72
1120: K. Chechłowski - J. Siwczyński, 2.5, KP 4NS 6 NTW S3-2 20079.72
2122: M. Wyżlic - J. Wajda, 3.0, KP 15EW 2 DW SK+1 11059.74
2122: M. Wyżlic - J. Wajda, 3.0, KP 16EW 4 HW C4= 62035.71
3109: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 0.0, 21EW 3 NTE D7+1 43072.89
3109: E. Ziółkowska - K. Wierzbowski, 0.0, 22EW 3 NTE C8= 60085.29
4111: T. Rumiński - A. Łoziński, 1.5, -/KP 13EW 3 NTN DQ+1 63032.58
4111: T. Rumiński - A. Łoziński, 1.5, -/KP 14EW 3 NTS DK-1 5066.53
5126: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 9EW 4 SN CA-1 5069.37
5126: R. Rupniewski - T. Szwenkel, 20.0, KP 10EW 2 NTW S4= 12057.20
6115: H. Komodziński - A. Nasierowski, 0.0, KP/- 17NS 1 HE DA+2 1407.75
6115: H. Komodziński - A. Nasierowski, 0.0, KP/- 18NS 2 NTS D8= 12052.38
7117: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 29NS 5 CE H2-1 10059.77
7117: E. Kita - P. Kita, 4.0, KP 30NS 3 HE SA+1 17012.32
8119: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 27NS 4 SW H4= 42012.50
8119: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 28NS 2 CE H10+3 15010.32
9121: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 19EW 2 DE S10= 9044.23
9121: J. Kochanowska - K. Kochanowski, 0.0, 20EW 3 DE SA= 11059.35
10112: A. Turski - K. Mazurkiewicz, 0.0, -/KP 23EW 2 HN S6+2 17082.54
10112: A. Turski - K. Mazurkiewicz, 0.0, -/KP 24EW 2 SN DA-1 5012.01
11114: T. Perduta - M. Krawczyński, 0.0, 25NS 3 NTN SJ+4 52019.80
11114: T. Perduta - M. Krawczyński, 0.0, 26NS 2 SS H7+2 17035.47
12110: M. Nazarewicz - B. Radko, 5.0, KP 1EW 5 HW S6+1 48070.25
12110: M. Nazarewicz - B. Radko, 5.0, KP 2EW 3 NTS C2+2 66018.08
13124: Z. Ehlert - J. Jurski, 16.0, KP 5NS 4 SW C6+1 45050.85
13124: Z. Ehlert - J. Jurski, 16.0, KP 6NS 6 NTW HA= 144015.63
14125: D. Kaszowski - T. Woźniak, 8.0, KP 11NS 3 CW S9-2 10032.11
14125: D. Kaszowski - T. Woźniak, 8.0, KP 12NS 1 NTE HA+1 12014.13
15116: A. Seichter - E. Seichter, 12.5, KP 7NS 4 HW D8+2 68010.74
15116: A. Seichter - E. Seichter, 12.5, KP 8NS 3 DS SK= 11013.84
 +/-
 WYNIK41.43
 MIEJSCE664