Turniej na maksy
Piątek, 6 października 2017
Wyniki z 5 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
39
Piotr Trębski
Kacper Kopka
2.0
4.0
LD
MA
MA/86
73.28
8
2
1
Lech Warężak
Zbigniew Sobczyk
9.0
12.0
DS
DS/67
64.22
8
3
35
Edward Aranowski
Andrzej Chrzanowski
5.0
4.0
MA
MA/306
63.35
7
4
47
Irena Kaca
Wiesław Kaca
1.5
1.5
MA
MA/86
62.59
6
5
18
Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
3.0
LB
LB/127
59.29
6
6
15
Bożena Pieróg
Henryk Bogucki
1.0
4.0
LB
LB/127
59.03
5
7
30
Jerzy Ryndak
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LB/265
58.82
5
8
5
Marcin Motykiewicz
Zdzisław Malkiewicz
4.0
4.0
DS
DS/67
58.49
4
9
26
Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
2.5
2.5
LB
LB/265
58.28
3
10
27
Zdzisław Kulesza
Zygmunt Radek
9.0
5.0
LB
LB/265
57.99
3
11
43
Karolina Kowalska
Kamila Kiraga
1.5
1.5
MA
MA/86
55.16
2
12
10
Bogdan Sokół
Mirosław Kawecki
4.0
0.0
DS
DS/67
54.52
2
13
42
Anna Liszewska
Radosław Liszewski
1.5
1.5
MA
MA/86
53.99
2
14
13
Aleksander Czajka
Janusz Staniów
7.0
5.0
DS
DS/67
53.75
2
15
25
Stanisław Miłaszewicz
Józef Sikora
5.0
5.0
LB
LB/265
53.74
2
16
7
Barbara Radomska
Ryszard Rolka
3.0
5.0
DS
DS/67
53.65
2
17
29
Adolf Bogusz
Wiesław Wiśniewski
5.0
5.0
LB
LB/265
53.54
1
18
36
Adam Ejnik
Jarosław Kawczyński
5.0
5.0
MA
MA/306
52.97
1
19
24
Tadeusz Birecki
Janusz Starke
5.0
0.5
LB
LB/265
52.80
1
20
9
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DS
DS/67
52.75
1
21
19
Romuald Łukaszewicz
Edward Śniadecki
1.0
2.0
LB
LB/127
51.37
1
22
14
Andrzej Suchodolski
Sławomir Zagórski
4.0
2.5
DS
DS/67
49.82
1
23
8
Jan Regdosz
Andrzej Romański
0.0
0.0
DS
DS/67
49.65
1
24
4
Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
5.0
5.0
DS
DS/67
49.51
1
25
3
Jerzy Więcławski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DS
DS/67
49.31
1
26
21
Jerzy Podgruszewski
Mirosław Markiewicz
1.5
1.5
WP
LB
LB/127
48.94
27
33
Henryk Misiarz
Zdzisław Marcinkowski
1.0
1.5
MA
MA/306
48.60
28
48
Tadeusz Osiecki
Sławomir Moroz
2.5
2.0
MA
MA/86
48.19
29
31
Mieczysław Skowroński
Wojciech Stachowski
0.0
0.0
LB
LB/265
47.94
30
16
Halina Grześkowiak
Jerzy Glezer
1.5
1.0
LB
LB/127
47.92
31
40
Zenon Filipiak
Tomasz Kopka
2.5
2.5
MA
MA/86
47.83
32
41
Malgrzata Duda
Wojciech Stencel
0.0
1.0
MA
MA/86
47.74
33
6
Dariusz Marczak
Waldemar Majewski
5.0
3.0
DS
DS/67
47.61
34
44
Jakub Dziuba
Kacper Zimochocki
1.5
0.0
MA
MA/86
47.55
35
28
Tadeusz Marcinkowski
Stefan Waga
2.5
4.0
LB
LB/265
46.80
36
20
Barbara Soroko
Wioletta Parmonik
2.0
2.5
LB
LB/127
46.15
37
17
Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LB
LB/127
45.48
38
50
Piotr Pyrak
Jakub Zatorski
0.0
1.5
MA
MA/86
45.29
39
34
Tadeusz Wiśniewski
Marian Kalinowski
3.0
3.0
MA
MA/306
44.29
40
37
Zbigniew Szczechowicz
Szymon Dutkiewicz
2.0
5.0
MA
MA/306
44.11
41
46
Karolina Kamelak
Krzysztof Pietruszka
0.5
2.0
MA
MA/86
43.21
42
2
Kamila Kukuła
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DS
DS/67
42.17
43
22
Adrian Dziobek
Dawid Dziobek
0.5
0.5
LB
LB/127
41.82
44
45
Dominik Florczak
Szymon Pawłowski
0.5
0.0
MA
MA/86
41.76
45
12
Marian Krzypkowski
Zdzisław Kuc
1.5
1.0
DS
DS/67
37.64
46
23
Edward Poniewiera
Wiktor Zaczyk
3.0
0.0
LB
LB/265
37.31
47
11
Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
3.0
DS
DS/67
36.91
48
49
Maja Włodarska
Dominik Kamelak
0.0
0.0
MA
MA/86
33.42
49
32
Jerzy Musielak
Tadeusz Telicki
1.0
0.0
LB
LB/265
32.05
Statystyka ośrodków...