Turniej na maksy

Czwartek, 5 października 2017

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 48: H. Samborek - M. Pietrzak, 4.0, MP, MP/103

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
055: R. Podsiadły - M. Heichel, 7.0, MP 1NS 3 NTN -1 5046.55
055: R. Podsiadły - M. Heichel, 7.0, MP 2NS 2 SE +3 2008.98
055: R. Podsiadły - M. Heichel, 7.0, MP 3NS 4 SW +2 68032.16
054: E. Somogyi - R. Calik, 5.5, MP 4NS 6 CE -1 10091.38
054: E. Somogyi - R. Calik, 5.5, MP 5NS 2 D xW +1 28015.52
054: E. Somogyi - R. Calik, 5.5, MP 6NS 1 HE -2 20084.48
053: Z. Gruszecki - W. Kaczor, 8.0, MP 7NS 4 SE +2 68043.10
053: Z. Gruszecki - W. Kaczor, 8.0, MP 8NS 3 NTS +1 430100.00
053: Z. Gruszecki - W. Kaczor, 8.0, MP 9NS 6 NTN = 99089.66
052: B. Batkiewicz - M. Wilczyński, 14.0, MP 10NS 4 SE -1 10094.83
052: B. Batkiewicz - M. Wilczyński, 14.0, MP 11NS 5 DS = 40056.90
052: B. Batkiewicz - M. Wilczyński, 14.0, MP 12NS 4 SW +2 48058.62
051: J. Szafraniec - B. Zysek, 4.0, MP 13EW 3 NTW +1 63091.38
051: J. Szafraniec - B. Zysek, 4.0, MP 14EW 3 CN = 11058.62
051: J. Szafraniec - B. Zysek, 4.0, MP 15EW 4 SW = 42062.07
050: S. Urbanowski - A. Kopański, 10.0, MP 16EW 3 CE +1 13067.24
050: S. Urbanowski - A. Kopański, 10.0, MP 17EW 3 NTN = 40015.52
050: S. Urbanowski - A. Kopański, 10.0, MP 18EW 1 NTN +1 12014.33
058: W. Rybka - J. Natorski, 9.0, MP 19EW 2 NTW +1 15086.21
058: W. Rybka - J. Natorski, 9.0, MP 20EW 3 HS -1 10078.54
058: W. Rybka - J. Natorski, 9.0, MP 21EW 6 NTE = 990100.00
056: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 22NS 3 NTS = 40070.69
056: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 23NS 1 NTS -2 20012.07
056: G. Plutecka - A. Plutecki, 0.0, MP 24NS 3 SN -1 5042.87
057: D. Gadaś - J. Bałon, 4.5, MP 25NS 4 HS -1 5046.55
057: D. Gadaś - J. Bałon, 4.5, MP 26NS 1 SN +2 14074.14
057: D. Gadaś - J. Bałon, 4.5, MP 27NS 3 NTN +1 43081.03
 +/-
 WYNIK60.13
 MIEJSCE7