Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/247
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
5323Eugeniusz Grzybek
Jerzy Mścisz
9.0
13.0
WPWP/24763.9237
7297Witold Szczepaniak
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24761.6336
25316Marek Górny
Stefan Masternak
5.0
5.0
WPWP/24758.5528
30295Jarosław Lubczyński
Piotr Stanikowski
5.0
2.5
WPWP/24758.4826
41304Ewa Knapik
Jerzy Bajka
5.0
5.0
WPWP/24757.3221
42338Tomasz Wasilewski
Tomasz Buchnajzer
7.0
5.0
WPWP/24757.3121
48301Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
9.0
9.0
WPWP/24756.8818
51327Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
2.5
4.0
WPWP/24756.6217
63339Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.0
2.0
WPWP/24755.8012
65296Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WPWP/24755.5511
70326Cezary Serek
Danuta Kazmucha
15.0
15.0
WP
WM
WP/24755.259
80320Paweł Fiebig
Grzegorz Piątek
2.5
1.0
WPWP/24754.788
82307Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WPWP/24754.757
92294Marek Sosiński
Marek Klatkiewicz
7.0
5.0
WPWP/24754.057
106308Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WPWP/24753.456
113337Zofia Bałdysz
Jan Pędziński
4.0
3.0
DS
WP
WP/24753.215
114329Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WPWP/24753.205
127336Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WPWP/24752.624
134305Janusz Suszczyński
Jarosław Nowak
4.0
2.0
WPWP/24752.274
150300Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
9.0
WP
LB
WP/24751.512
167315Henryk Duszyński
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/24750.741
170321Marcin Bonawenturczak
Robert Ciesielski
2.0
2.5
WPWP/24750.501
172322Wojciech Robiński
Andrzej Dymek
5.0
4.0
WPWP/24750.391
184317Zofia Mikołajczyk
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/24749.95
187302Małgorzata Zielonacka
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WPWP/24749.87
189331Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Mazurek
12.0
11.0
WPWP/24749.78
193325Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
3.0
4.0
WPWP/24749.52
211340Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WPWP/24748.76
226306Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
9.0
5.0
WPWP/24747.79
229313Włodzimierz Robak
Bogumiła Jakubowska
2.5
3.0
WPWP/24747.71
233319Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
5.0
12.0
WPWP/24747.64
242299Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24747.17
251318Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
4.0
5.0
LDWP/24746.57
255293Janusz Kopras
Adam Meller
3.0
5.0
WPWP/24746.33
258298Roman Wojciechowski
Bogna Latowska
0.0
2.0
WPWP/24746.21
271335Jerzy Wilczek
Krzysztof Galubiński
3.0
1.5
WPWP/24745.24
281324Grzegorz Proniewicz
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WPWP/24744.48
286310Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
5.0
3.0
WPWP/24744.28
287311Marcin Szymański
Jakub Domeracki
4.0
2.0
WPWP/24744.10
310330Jerzy Rodziewicz
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/24741.89
312332Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.0
2.0
WPWP/24741.75
314303Aleksander Minta
Wiesław Rakowski
0.0
0.5
WPWP/24741.69
318333Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
1.0
1.5
WPWP/24741.21
321328Barbara Łukaszewska
Zygfryd Banecki
2.5
4.0
WPWP/24741.11
332312Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WPWP/24739.56
334334Janusz Borowski
Sławomir Tomaszewski
3.0
2.0
WPWP/24739.22
339309Bartosz Kaczmarek
Grzegorz Jędrzejewski
2.5
3.0
WPWP/24738.44

Statystyka ośrodków...