Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 293: J. Kopras - A. Meller, 8.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1294: M. Sosiński - M. Klatkiewicz, 12.0, WP 1NS 4 HE D10+1 45030.54
1294: M. Sosiński - M. Klatkiewicz, 12.0, WP 2NS 3 NTE S3= 40060.48
2310: M. Kanikowski - M. Kanikowski, 8.0, WP 3NS 3 D xE S9-4 1100100.00
2310: M. Kanikowski - M. Kanikowski, 8.0, WP 4NS 2 HW C5= 11039.22
3302: M. Zielonacka - P. Czarnecki, 4.0, WP 5NS 6 NTE SJ= 99012.80
3302: M. Zielonacka - P. Czarnecki, 4.0, WP 6NS 6 SN DA= 98067.26
4306: M. Małecki - M. Wichtowski, 14.0, WP 7NS 3 NTE SQ+2 6606.25
4306: M. Małecki - M. Wichtowski, 14.0, WP 8NS 4 HS SJ+2 48049.10
5311: M. Szymański - J. Domeracki, 6.0, WP 9NS 3 NTW H2+3 69016.17
5311: M. Szymański - J. Domeracki, 6.0, WP 10NS 2 SE DJ-1 10049.10
6305: J. Suszczyński - J. Nowak, 6.0, WP 11NS 3 DW C9= 11064.46
6305: J. Suszczyński - J. Nowak, 6.0, WP 12NS 3 HW CK= 14037.95
7301: P. Hauser - J. Roszak, 18.0, WP 13NS 3 NTE H8+2 66025.30
7301: P. Hauser - J. Roszak, 18.0, WP 14NS 4 SS CK= 42051.19
8300: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP/LB 15NS 3 SE HA-3 15049.10
8300: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP/LB 16NS 3 DS S8-1 5026.81
9297: W. Szczepaniak - E. Niewierowski, 16.0, WP 17NS 6 SW D5= 98010.48
9297: W. Szczepaniak - E. Niewierowski, 16.0, WP 18NS 4 SS H4= 62032.04
10296: W. Górny - W. Jachalski, 6.0, WP 19NS 2 CW SQ-1 10055.62
10296: W. Górny - W. Jachalski, 6.0, WP 20NS 4 DN SA= 13074.26
11309: B. Kaczmarek - G. Jędrzejewski, 5.5, WP 21NS 4 H xN S2-1 20032.34
11309: B. Kaczmarek - G. Jędrzejewski, 5.5, WP 22NS 2 SW D2= 11019.28
12312: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP 23NS 4 SS CA-1 10044.08
12312: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP 24NS 6 HE CA-1 5091.37
13303: A. Minta - W. Rakowski, 0.5, WP 25NS 3 HS DA-1 5072.08
13303: A. Minta - W. Rakowski, 0.5, WP 26NS 1 NTE C2-1 10087.42
 +/-
 WYNIK46.33
 MIEJSCE255