Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 274: W. Wejknis - K. Sikorski, 34.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1263: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP 7NS 4 HE SQ+1 65028.27
1263: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP 8NS 6 SN CQ= 98095.21
2264: K. Żak - T. Patalan, 9.0, MP/WM 9NS 3 NTW H5+3 69016.17
2264: K. Żak - T. Patalan, 9.0, MP/WM 10NS 3 NTE DJ-1 10049.10
3265: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM 11NS 3 NTE H3-3 15095.18
3265: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM 12NS 3 SN HA= 14091.26
4266: J. Pochroń - A. Walczyński, 26.0, PM 13NS 3 NTE S3+1 63054.46
4266: J. Pochroń - A. Walczyński, 26.0, PM 14NS 4 SS C6= 42051.19
5267: K. Puczyłowski - J. Kobylarski, 6.5, PM 15NS 3 HS C2+1 17065.96
5267: K. Puczyłowski - J. Kobylarski, 6.5, PM 16NS 3 DS CA-1 5026.81
6253: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 17NS 6 SW D5= 98010.48
6253: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 18NS 4 SS H4+1 65071.56
7254: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 19NS 4 SW D9-3 30095.56
7254: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 20NS 5 DN SA-1 10050.89
8255: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 21NS 5 DxW HA-3 50077.24
8255: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 22NS 4 DS H3-2 10031.03
9256: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 23NS 4 HS CA-1 10044.08
9256: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 24NS 4 HW CA+1 45040.77
9257: Z. Jędrzejczak - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 25NS 4 HxS DA-1 10058.59
9257: Z. Jędrzejczak - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 26NS 4 HW C8+1 65027.61
9258: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM 27NS 4 SE H8= 42037.24
9258: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM 28NS 4 SS CA-1 10047.58
9259: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 29NS 3 NTS S8-1 10068.14
9259: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 30NS 2 SN H2+2 17051.65
10260: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 1NS 4 HE ST= 42050.60
10260: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 2NS 2 DW H6+1 11087.42
11261: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 3NS 3 HE DK-2 20081.14
11261: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 4NS 057.48
12262: E. Czekaj - L. Szkudlarek, 21.0, PM 5NS 5 HE SJ+1 48083.03
12262: E. Czekaj - L. Szkudlarek, 21.0, PM 6NS 5 CxE HA-6 170099.70
 +/-
 WYNIK58.18
 MIEJSCE33