Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 268: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1259: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 21NS 4 HN S2+1 65088.92
1259: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 22NS 3 NTS C4-2 10031.03
2260: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 23NS 4 SS CK= 62089.64
2260: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 24NS 5 HW CA= 45040.77
2261: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 25NS 4 HxS DK-2 30034.05
2261: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 26NS 3 NTE C4-1 10087.42
2262: E. Czekaj - L. Szkudlarek, 21.0, PM 27NS 4 SW CK= 42037.24
2262: E. Czekaj - L. Szkudlarek, 21.0, PM 28NS 3 NTN H3-1 10047.58
2263: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP 29NS 4 HxN CA-1 20032.69
2263: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP 30NS 3 SS DJ+1 17051.65
3264: K. Żak - T. Patalan, 9.0, MP/WM 1NS 5 HE S6-1 5075.15
3264: K. Żak - T. Patalan, 9.0, MP/WM 2NS 3 NTE S3+2 4608.39
4265: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM 3NS 3 CW HJ-1 10054.79
4265: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM 4NS 2 HW HT+1 14013.78
5266: J. Pochroń - A. Walczyński, 26.0, PM 5NS 3 NTE SJ+2 46089.88
5266: J. Pochroń - A. Walczyński, 26.0, PM 6NS 6 SN DA= 98067.26
6267: K. Puczyłowski - J. Kobylarski, 6.5, PM 7NS 4 HE SQ+1 65028.27
6267: K. Puczyłowski - J. Kobylarski, 6.5, PM 8NS 4 HS SJ+2 48049.10
7253: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 9NS 3 NTW H5+3 69016.17
7253: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 10NS 4 SW D3-2 20078.74
8254: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 11NS 2 HE S2-2 10089.45
8254: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 12NS 4 CS SK+1 15093.37
9255: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 13NS 6 NTE H7-1 10079.46
9255: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 14NS 3 NTN D5+2 46099.11
10256: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 15NS 2 HS C2+1 14037.65
10256: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 16NS 3 DS S8-1 5026.81
11257: Z. Jędrzejczak - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 17NS 5 SW D5+1 48039.52
11257: Z. Jędrzejczak - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 18NS 4 SS H4+1 65071.56
12258: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM 19NS 2 SW SQ= 11021.89
12258: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM 20NS 5 DN SA-2 20026.04
 +/-
 WYNIK53.58
 MIEJSCE102