Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 265: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1264: K. Żak - T. Patalan, 9.0, MP/WM EW 3 NTE SJ+3 49046.13
1264: K. Żak - T. Patalan, 9.0, MP/WM EW 7 SS DK-1 5095.83
2266: J. Pochroń - A. Walczyński, 26.0, PM NS 6 NTE SQ-5 500100.00
2266: J. Pochroń - A. Walczyński, 26.0, PM NS 4 HN SQ+2 48049.10
3274: W. Wejknis - K. Sikorski, 34.0, PM EW 3 NTE H3-3 1504.82
3274: W. Wejknis - K. Sikorski, 34.0, PM EW 3 SN HA= 1408.74
4268: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM EW 3 CW HJ-1 10045.21
4268: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM EW 2 HW HT+1 14086.22
4258: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM NS 3 NTW H4+2 66048.80
4258: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM NS 4 SW H3-1 10049.10
5262: E. Czekaj - L. Szkudlarek, 21.0, PM EW 5 DxW HK-3 50022.76
5262: E. Czekaj - L. Szkudlarek, 21.0, PM EW 2 SW D2= 11080.72
6273: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM NS 4 HE ST-1 5075.15
6273: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM NS 3 NTE S3+1 43032.04
6275: R. Fabrykiewicz - J. Janowicz, 8.0, PM EW 2 SW H2= 11078.11
6275: R. Fabrykiewicz - J. Janowicz, 8.0, PM EW 4 DN SA= 13025.74
6253: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM NS 4 SE H8= 42037.24
6253: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM NS 2 HxW CJ+1 5702.13
7272: A. Matyjas - J. Lew, 17.0, PM EW 4 HN D8-1 10031.86
7272: A. Matyjas - J. Lew, 17.0, PM EW 3 HW S4-1 5090.40
9269: P. Grabowski - Z. Czarnecka, 3.0, PD/PM NS TD 50.00
9269: P. Grabowski - Z. Czarnecka, 3.0, PD/PM NS TD 50.00
11270: W. Kaliński - B. Macierzyński, 21.0, PM NS 3 NTE S3+3 6902.98
11270: W. Kaliński - B. Macierzyński, 21.0, PM NS 4 SS D4= 42051.19
11257: Z. Jędrzejczak - K. Niemkiewicz, 9.0, PM EW 4 SS CA-1 10055.92
11257: Z. Jędrzejczak - K. Niemkiewicz, 9.0, PM EW 4 HW CA+1 45059.23
12271: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM NS 4 SW D5+2 48039.52
12271: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM NS 4 SS C7= 62032.04
12276: B. Boros - M. Banach, 3.5, PM EW 3 NTE HA-3 3006.45
12276: B. Boros - M. Banach, 3.5, PM EW 4 HW C8+1 65072.39
 +/-
 WYNIK47.66
 MIEJSCE232