Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 260: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1275: R. Fabrykiewicz - J. Janowicz, 8.0, PM 9EW 3 NTW H3+2 66051.20
1275: R. Fabrykiewicz - J. Janowicz, 8.0, PM 10EW 4 SE H3-2 20021.26
2268: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 23EW 4 SS CK= 62010.36
2268: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 24EW 5 HW CA= 45059.23
3263: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP 17NS 4 SE D5+1 45069.31
3263: S. Walerowicz - W. Janicki, 32.0, WP 18NS 5 SS C7-3 3001.20
4269: P. Grabowski - Z. Czarnecka, 3.0, PD/PM 5NS 6 NTE SJ= 99012.80
4269: P. Grabowski - Z. Czarnecka, 3.0, PD/PM 6NS 6 HS DK-1 504.17
4273: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 21NS 4 HN D3-3 30017.37
4273: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 22NS 2 SW D2= 11019.28
5272: A. Matyjas - J. Lew, 17.0, PM 19EW 2 SE D5= 11078.11
5272: A. Matyjas - J. Lew, 17.0, PM 20EW 3 SE D6+1 17065.38
6270: W. Kaliński - B. Macierzyński, 21.0, PM 3NS 2 CW HJ= 9030.54
6270: W. Kaliński - B. Macierzyński, 21.0, PM 4NS 2 SW C5= 11039.22
6267: K. Puczyłowski - J. Kobylarski, 6.5, PM 13EW 3 NTE S3+2 66074.70
6267: K. Puczyłowski - J. Kobylarski, 6.5, PM 14EW 4 SS C6= 42048.81
7271: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 7NS 4 HE SQ+1 65028.27
7271: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 8NS 4 HS SJ+2 48049.10
8276: B. Boros - M. Banach, 3.5, PM 15EW 3 SE HK-4 20014.76
8276: B. Boros - M. Banach, 3.5, PM 16EW 2 DS CT= 9057.23
10274: W. Wejknis - K. Sikorski, 34.0, PM 1EW 4 HE ST= 42049.40
10274: W. Wejknis - K. Sikorski, 34.0, PM 2EW 2 DW H6+1 11012.58
10259: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 25EW 4 HS DK-1 5027.92
10259: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 26EW 4 HE C8+1 65072.39
10261: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 27NS 4 SE HQ-1 5090.91
10261: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 28NS 3 HE SA-1 5058.48
11253: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 29NS 4 HxN CA-1 20032.69
11253: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 30NS 4 SxS CA-1 1003.00
12257: Z. Jędrzejczak - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 11EW 3 NTE S7+1 43088.85
12257: Z. Jędrzejczak - K. Niemkiewicz, 9.0, PM 12EW 4 HW S6-1 5033.74
 +/-
 WYNIK40.74
 MIEJSCE324