Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 257: Z. Jędrzejczak - K. Niemkiewicz, 9.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1273: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 15NS 4 DE HA-2 10022.89
1273: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 16NS 2 DS S6+1 11058.73
1269: P. Grabowski - Z. Czarnecka, 3.0, PD/PM 29NS 2 HS HJ= 11084.63
1269: P. Grabowski - Z. Czarnecka, 3.0, PD/PM 30NS 2 SN H2+2 17051.65
2272: A. Matyjas - J. Lew, 17.0, PM 13EW 3 NTW H4+1 63045.54
2272: A. Matyjas - J. Lew, 17.0, PM 14EW 4 SS C6= 42048.81
3264: K. Żak - T. Patalan, 9.0, MP/WM 7EW 2 NTE SQ+2 18016.97
3264: K. Żak - T. Patalan, 9.0, MP/WM 8EW 4 HS SJ+3 51014.97
4271: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 1NS 4 HE ST= 42050.60
4271: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 2NS 3 NTE CT= 40060.48
4270: W. Kaliński - B. Macierzyński, 21.0, PM 27NS 4 SE H8= 42037.24
4270: W. Kaliński - B. Macierzyński, 21.0, PM 28NS 2 NTN H5-2 20023.34
5276: B. Boros - M. Banach, 3.5, PM 9EW 3 NTE H5+2 66051.20
5276: B. Boros - M. Banach, 3.5, PM 10EW 4 SW D3-1 10050.90
8256: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 19EW 3 HN S2-1 5060.95
8256: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 20EW 3 NTN SK= 6009.47
9254: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 5EW 4 NTE SJ+2 49046.13
9254: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 6EW 6 HS DK-1 5095.83
9258: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM 21NS 4 HN S2-3 30017.37
9258: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM 22NS 3 HS S6-1 5037.95
9274: W. Wejknis - K. Sikorski, 34.0, PM 25EW 4 HxS DA-1 10041.41
9274: W. Wejknis - K. Sikorski, 34.0, PM 26EW 4 HW C8+1 65072.39
10275: R. Fabrykiewicz - J. Janowicz, 8.0, PM 3EW 2 CW HJ-1 10045.21
10275: R. Fabrykiewicz - J. Janowicz, 8.0, PM 4EW 2 HW C5+1 14086.22
11268: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 17EW 5 SW D5+1 48060.48
11268: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 18EW 4 SS H4+1 65028.44
11265: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM 23NS 4 SS CA-1 10044.08
11265: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM 24NS 4 HW CA+1 45040.77
12260: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 11NS 3 NTE S7+1 43011.15
12260: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 12NS 4 HW S6-1 5066.26
 +/-
 WYNIK46.07
 MIEJSCE261