Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 253: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1276: B. Boros - M. Banach, 3.5, PM 1EW 3 NTE HQ+3 49090.42
1276: B. Boros - M. Banach, 3.5, PM 2EW 3 NTE H4= 40039.52
2270: W. Kaliński - B. Macierzyński, 21.0, PM 19NS 4 SW D9-3 30095.56
2270: W. Kaliński - B. Macierzyński, 21.0, PM 20NS 5 DN SK-2 20026.04
3271: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 23NS 4 SS CA-1 10044.08
3271: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 24NS 4 HW CK+1 45040.77
4267: K. Puczyłowski - J. Kobylarski, 6.5, PM 11EW 3 NTE S2= 40085.24
4267: K. Puczyłowski - J. Kobylarski, 6.5, PM 12EW 3 HxE H4+1 63098.49
5254: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 13NS 7 SxW S2-2 500100.00
5254: J. Gnaciński - J. Lech, 9.0, PM 14NS 4 SS C9= 42051.19
6274: W. Wejknis - K. Sikorski, 34.0, PM 17EW 6 SW D5= 98089.52
6274: W. Wejknis - K. Sikorski, 34.0, PM 18EW 4 SS H4+1 65028.44
6265: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM 27EW 4 SE H8= 42062.76
6265: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM 28EW 2 HxW CJ+1 57097.87
7268: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 9EW 3 NTW H5+3 69083.83
7268: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 10EW 4 SW D3-2 20021.26
7261: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 15NS 4 DE HA-2 10022.89
7261: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM 16NS 3 DS CA= 11058.73
8256: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 3NS 2 HE DQ= 11018.27
8256: A. Sękowski - K. Antas, 37.0, PM 4NS 3 NTE CA-2 20084.43
8275: R. Fabrykiewicz - J. Janowicz, 8.0, PM 25EW 4 SE HK-2 2009.82
8275: R. Fabrykiewicz - J. Janowicz, 8.0, PM 26EW 3 HE C4= 14022.09
9273: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 7NS 4 HW HJ+1 65028.27
9273: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 8NS 4 HS SJ+2 48049.10
10272: A. Matyjas - J. Lew, 17.0, PM 5EW 3 NTE SJ+3 49046.13
10272: A. Matyjas - J. Lew, 17.0, PM 6EW 4 SN DA+2 48076.78
11260: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 29EW 4 HxN CA-1 20067.31
11260: R. Jarmużewski - J. Idczak, 12.0, PM 30EW 4 SxS CA-1 10097.00
12269: P. Grabowski - Z. Czarnecka, 3.0, PD/PM 21NS TD 60.00
12269: P. Grabowski - Z. Czarnecka, 3.0, PD/PM 22NS TD 60.00
 +/-
 WYNIK58.53
 MIEJSCE26