Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 22: A. Szczotka - A. Chodowski, 3.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
110: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 17NS 3 NTE C5+3 49021.71
110: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 18NS 4 SS H4= 62032.04
117: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 25EW 5 DW H7-1 10017.49
117: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 26EW 4 HE H5= 62038.04
212: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 9NS 3 NTW H5+3 69016.17
212: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 10NS 4 SW D3-1 10049.10
314: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 15NS 1 HS D8+2 14037.65
314: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 16NS 3 DS CA+1 13070.78
425: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 23NS 4 SS CK-1 10044.08
425: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 24NS 4 HW CA+1 45040.77
513: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 7NS 4 HE SQ+1 65028.27
513: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 8NS 4 HS SJ+2 48049.10
526: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 11NS 3 NTE H3-2 10089.45
526: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 12NS 4 HW SQ-1 5066.26
623: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 5NS 6 NTE S8= 99012.80
623: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 6NS 4 SN DA+2 48023.22
716: D. Budnik - A. Bojda, 2.5, DS 3EW 2 HW C2= 11081.73
716: D. Budnik - A. Bojda, 2.5, DS 4EW 3 NTE CK-3 3003.90
818: J. Staniów - P. Litwiński, 12.0, DS 1EW 6 HE DT-2 1009.28
818: J. Staniów - P. Litwiński, 12.0, DS 2EW 3 NTE CT+1 43067.96
827: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 19EW 4 SE CT-3 3004.44
827: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 20EW 4 HS S4-2 20073.96
920: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 13EW 6 NTW S8-2 2004.76
920: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 14EW 4 HS DJ= 42048.81
1028: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 27EW 4 SE HJ= 42062.76
1028: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 28EW 1 NTN DT+1 12024.55
 +/-
 WYNIK39.20
 MIEJSCE335