Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 214: M. Jaworski - W. Stachnik, 19.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1206: T. Biernat - M. Adamczyk, 19.0, MP EW 2 SE CT-1 10044.38
1206: T. Biernat - M. Adamczyk, 19.0, MP EW 3 NTN S6+1 6302.37
1206: T. Biernat - M. Adamczyk, 19.0, MP EW 5 HxN H5-3 80098.20
2209: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP EW 4 HxS DA-1 10041.41
2209: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP EW 4 HE C4+1 65072.39
2209: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP EW 1 NTxS DA-4 80099.92
3208: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP EW 3 NTE CA-3 3003.90
3208: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP EW 3 NTE SJ+3 49046.13
3208: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP EW 5 SN DA+1 48076.78
4200: M. Kędzierski - P. Radzikowski, 11.5, MP EW 2 SE H5-1 10050.90
4200: M. Kędzierski - P. Radzikowski, 11.5, MP EW 3 DxW C2+1 57097.59
4200: M. Kędzierski - P. Radzikowski, 11.5, MP EW 4 HxE DK-1 10022.29
5203: M. Praszałowicz - Z. Pierzynka, 6.0, MP EW 3 DS S8= 11041.27
5203: M. Praszałowicz - Z. Pierzynka, 6.0, MP EW 4 SW H6+1 45030.69
5203: M. Praszałowicz - Z. Pierzynka, 6.0, MP EW 4 SS H4+1 65028.44
6202: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP EW 2 SW D2= 11080.72
6202: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP EW 4 SN CA-1 10055.92
6202: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP EW 5 HW H6= 45059.23
7205: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP NS 4 HE HQ+1 45030.54
7205: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP NS 2 DW H6+1 11087.42
7205: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP NS 3 CW HJ-1 10054.79
8204: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 3 NTE SQ+1 63052.98
8204: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 6 HS CQ= 98095.21
8204: M. Nanke - S. Sarat, 8.0, MP NS 3 NTW H4+2 66048.80
9207: J. Gładysz - A. Paja, 9.0, MP NS 3 NTE H7+1 63054.46
9207: J. Gładysz - A. Paja, 9.0, MP NS 4 SS D4= 42051.19
9207: J. Gładysz - A. Paja, 9.0, MP NS 1 HS C2+3 17065.96
 +/-
 WYNIK55.33
 MIEJSCE68