Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 14: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
119: J. Więcławski - B. Radomska, 7.0, DS 19NS 2 SW D9= 11021.89
119: J. Więcławski - B. Radomska, 7.0, DS 20NS 5 DN SA-2 20026.04
223: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 17NS 4 SW D5+1 45069.31
223: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 18NS 4 SS H4+1 65071.56
212: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 25EW 4 SE HA-3 3006.45
212: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS 26EW 4 HW C8-1 10012.58
316: D. Budnik - A. Bojda, 2.5, DS 1NS 4 HE DT= 42050.60
316: D. Budnik - A. Bojda, 2.5, DS 2NS 3 NTE S4= 40060.48
322: A. Szczotka - A. Chodowski, 3.5, DS 15EW 1 HS D8+2 14062.35
322: A. Szczotka - A. Chodowski, 3.5, DS 16EW 3 DS CA+1 13029.22
410: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 13EW 6 NTE S3-1 10020.54
410: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 14EW 4 SS C6= 42048.81
520: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 27NS 2 SE HJ+2 17076.65
520: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 28NS 1 SS DK+2 14088.78
69: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 9EW 3 NTW H5+3 69083.83
69: Z. Sobczyk - L. Warężak, 21.0, DS 10EW 3 NTW S4-1 10050.90
628: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 11EW 3 NTE S2+1 43088.85
628: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 12EW 3 CS DA= 11015.97
718: J. Staniów - P. Litwiński, 12.0, DS 21NS 5 DxW HA-3 50077.24
718: J. Staniów - P. Litwiński, 12.0, DS 22NS TD 50.00
825: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 7NS 3 HE SQ+2 20074.40
825: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 8NS 4 HS CQ+2 48049.10
926: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 23NS 4 SS D7= 62089.64
926: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 24NS 4 HW CA+1 45040.77
1027: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 3EW 2 CW HJ-1 10045.21
1027: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 4EW 2 NTE S6= 12076.35
 +/-0.38
 WYNIK53.75
 MIEJSCE99