Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 października 2017

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 12: M. Motykiewicz - Z. Malkiewicz, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
120: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 11EW 3 HS DA-3 15074.70
120: J. Kowalski - M. Krzypkowski, 3.0, DS 12EW 4 CS H7-1 10045.18
222: A. Szczotka - A. Chodowski, 3.5, DS 9EW 3 NTW H5+3 69083.83
222: A. Szczotka - A. Chodowski, 3.5, DS 10EW 4 SW D3-1 10050.90
210: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 21EW 2 HxN S2= 6709.88
210: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 22EW 3 SW D2-1 10040.36
214: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 25NS 4 SE HA-3 30093.55
214: D. Marczak - W. Majewski, 8.0, DS 26NS 4 HW C8-1 10087.42
421: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 5EW 6 NTE DJ= 99087.20
421: W. Skonieczny - S. Zagórski, 7.5, DS 6EW 6 SN DA= 98032.74
428: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 7EW 3 NTE D8+1 63047.02
428: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 8EW 4 HS SJ+2 48050.90
518: J. Staniów - P. Litwiński, 12.0, DS 23NS 4 SS CK-1 10044.08
518: J. Staniów - P. Litwiński, 12.0, DS 24NS 5 HW CA= 45040.77
625: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 3NS 3 CW HJ-1 10054.79
625: A. Sobina - S. Zapaśnik, 6.0, OP/DS 4NS 1 NTE CA= 9055.39
616: D. Budnik - A. Bojda, 2.5, DS 17NS 7 SW D5-3 15098.80
616: D. Budnik - A. Bojda, 2.5, DS 18NS 4 SS H4+1 65071.56
827: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 27EW 4 SW HK= 42062.76
827: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 28EW 3 CS CA+1 13018.49
917: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 15NS 1 HS C2+4 20085.24
917: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 16NS 2 DS S3= 9042.77
926: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 19NS 2 CW DT-1 10055.62
926: S. Kulpaczyński - W. Potoczny, 10.0, DS 20NS 5 DN SK-1 10050.89
1023: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 13NS 3 NTE S3+2 66025.30
1023: J. Neter - R. Rolka, 10.0, DS 14NS 3 NTN D5+2 46099.11
 +/-
 WYNIK58.05
 MIEJSCE34