Turniej na maksy

Środa, 29 stycznia 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
169Stanisław Bujała
Czesław Gruszecki
2.0
0.0
PMPM/6664.8723
212Maciej Mąka
Piotr Zięba
4.0
4.0
MPMP/8960.3222
355Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
1.5
1.5
OPOP/9560.1421
445Ewa Beldzik
Michał Igła
1.5
2.5
MPMP/8959.0020
525Marek Adamczyk
Andrzej Trygar
4.0
12.0
MPMP/8958.9219
68Marek Jaworski
Jan Blajda
7.0
13.0
MPMP/8958.2318
737Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
4.0
MPMP/8958.0317
866Gabriela Gnacińska
Antoni Sękowski
7.0
18.0
PMPM/6657.9016
982Michał Wróblewski
Szczepan Chruścicki
2.0
4.0
PMPM/6656.8515
1042Magdalena Lankosz
Maciej Stefaniuk
7.0
12.0
MPMP/8956.4614
1150Piotr Bielecki
Jan Glenz
4.0
2.0
OPOP/9556.4213
1228Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
7.0
12.0
MPMP/8956.3412
1353Marek Kawałko
Adrian Spyrka
2.0
2.0
OPOP/9556.2311
1473Piotr Zatorski
Agata Chojnicka
15.0
1.5
DSPM/6655.4310
1551Barbara Larysz
Michał Bąk
1.5
2.0
OPOP/9555.389
1672Ryszard Kamiński
Krzysztof Niemkiewicz
2.5
4.0
PMPM/6655.358
1734Wit Klapper
Andrzej Lubojemski
19.0
12.0
MPMP/8955.017
1880Krzysztof Czapczyk
Józef Pochroń
1.0
18.0
PM
WP
PM/6654.686
192Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
12.0
7.0
MPMP/8954.515
2031Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/8954.245
2163Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PMPM/6654.145
2287Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.0
1.5
PMPM/6654.064
2335Kazimierz Chłobowski
Mirosław Sady
7.0
7.0
MPMP/8953.934
2426Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
4.0
19.0
MPMP/8953.854
2541Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
7.0
7.0
MPMP/8953.424
2646Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Ireneusz Szulc
1.0
2.5
MP
DS
MP/8952.844
2729Stanisław Mierzwa
Janusz Natorski
7.0
2.5
MPMP/8952.794
2817Jan Skuciński
Andrzej Borek
4.0
4.0
MPMP/8952.553
2954Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
2.0
2.0
OPOP/9552.233
3079Jakub Kasprzak
Michał Samet
7.0
0.0
PM
PM/6652.163
3130Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
4.0
7.0
MPMP/8951.623
3261Edward Bondarewicz
Eryk Hamerski
4.0
2.0
OPOP/9551.473
3358Andrzej Duda
Tomasz Prądzyński
2.5
2.5
OPOP/9551.293
3474Tomasz Klimkiewicz
Marcin Osmański
2.5
2.5
PMPM/6651.152
3584Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
12.0
7.0
PMPM/6651.142
3627Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MPMP/8950.962
3740Bogdan Palczyński
Jacek Brózda
7.0
2.0
MPMP/8950.942
3875Jacek Lew
Aleksander Chrenowski
13.0
13.0
PMPM/6650.912
3952Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.0
OPOP/9550.641
4086Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
4.0
2.5
PMPM/6650.611
4110Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
4.0
MPMP/8950.451
4220Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
4.0
MPMP/8950.431
4322Szczepan Kaczka
Czesław Myszczyszyn
2.5
2.5
MPMP/8950.271
4443Hubert Jaworowski
Marek Kiepura
13.0
4.0
MPMP/8950.111
4588Zbigniew Prasek
Robert Krawczyk
4.0
2.0
PMPM/6649.98
464Ewa Kwiecień
Bożena Czarska
2.0
7.0
MPMP/8949.82
4736Wojciech Strzemecki
Maciej Kliś
18.0
1.0
PK
MP
MP/8949.72
4818Aleksander Jezioro
Kazimierz Latawiec
19.0
7.0
MPMP/8949.62
497Waldemar Rybka
Ryszard Jaśkiewicz
2.5
7.0
MPMP/8949.37
501Konrad Ciborowski
Tomasz Radko
7.0
4.0
MPMP/8949.04
5181Andrzej Waleśkiewicz
Józef Gurfinkiel
0.0
0.0
AMAPM/6648.98
5214Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
4.0
7.0
SLMP/8948.91
5367Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
0.5
0.0
PM
AMA
PM/6648.31
5411Mirosław Kwiatkowski
Janusz Sokołowski
1.5
0.0
MPMP/8948.30
5560Julian Mroziak
Jerzy Nogański
2.5
2.5
OPOP/9548.11
569Kazimierz Gałka
Stanisław Jaros
4.0
4.0
MPMP/8948.09
5756Piotr Klichta
Leopold Przygoda
4.0
4.0
OPOP/9547.89
583Marian Nanke
Jerzy Batko
4.0
4.0
MPMP/8947.30
5924Janusz Matiolański
Adam Matyasik
7.0
4.0
MPMP/8947.26
6044Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
2.0
2.5
MPMP/8947.10
6170Dariusz Podfigurny
Monika Suchodolska
2.5
0.5
PMPM/6647.00
6213Jerzy Stworzewicz
Tomasz Kadłubicki
7.0
2.5
SLMP/8946.44
6385Józef Gnaciński
Dariusz Milewski
4.0
0.0
PMPM/6646.38
6476Arkadiusz Matyjas
Łukasz Kuczewski
0.0
0.0
AMA
KP
PM/6646.34
6523Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
4.0
7.0
MPMP/8946.23
6633Robert Podsiadły
Marek Heichel
2.0
2.0
MPMP/8945.98
6721Adam Lenda
Jerzy Pasich
2.5
7.0
MPMP/8945.92
6877Artur Klein
Marek Piętak
0.0
0.0
AMAPM/6645.74
6915Jan Kaleta
Stefan Polański
0.5
2.5
MPMP/8945.61
7078Danuta Żabicka
Witold Kaliński
4.0
12.0
PMPM/6645.49
7119Zdzisław Gędłek
Adam Owoc
4.0
1.5
MPMP/8945.12
726Piotr Radzikowski
Janusz Wrześniak
7.0
1.0
MPMP/8944.47
7368Katarzyna Klimkiewicz
Roman Kowalewski
2.0
2.5
PMPM/6644.36
7462Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
0.0
1.0
OPOP/9544.32
7539Adam Madej
Leszek Jaworski
0.0
7.0
MP
SL
MP/8944.11
7664Kazimierz Dominiak
Grażyna Płocka
7.0
0.0
PM
AMA
PM/6644.02
7732Zbigniew Sagan
Janusz Szyszkowski
7.0
12.0
MPMP/8943.80
7849Bogusława Szagała
Jan Szagała
2.0
4.0
OPOP/9543.76
7965Barbara Boros
Marek Boros
1.5
4.0
PMPM/6643.65
8071Elżbieta Starczewska
Artur Toeplitz
0.0
4.0
AMA
PM
PM/6642.71
8116Wiesław Sawa
Mieczysław Szwarc
2.0
2.5
MPMP/8942.17
8257Jerzy Brachmański
Wojciech Soroka
0.0
0.0
OPOP/9542.05
8347Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
4.0
4.0
MPMP/8941.64
8459Herbert Basztoń
Andrzej Cięciała
0.0
0.0
OPOP/9540.05
8583Leszek Skarżycki
Michał Rynkiewicz
0.0
0.0
AMA
WM
PM/6639.12
865Krystyna Hawlena
Jan Bogumirski
2.5
2.5
MPMP/8938.57
8738Leszek Ochał
Włodzimierz Wierzbicki
2.0
4.0
MPMP/8936.60

Statystyka ośrodków...