Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 23 stycznia 2014

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
119Artur Winkler
Antoni Ochot
7.0
12.0
DSDS/723.6085.6115
212Mirosław Fechner
Marcin Baj
4.0
2.5
DSDS/6748.2414
320Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
2.5
DSDS/723.6046.1813
413Marcin Motykiewicz
Dariusz Marczak
2.0
4.0
DSDS/6742.9812
542Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
4.0
MPMP/4140.5610
637Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MPMP/4139.419
72Aleksander Czajka
Bronisław Baran
7.0
7.0
DSDS/6736.678
840Paweł Piszczek
Krzysztof Rodak
4.0
2.0
MPMP/4127.207
95Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
7.0
DSDS/6726.416
1026Piotr Wzorek
Krzysztof Ziewacz
2.0
4.0
MPMP/4124.145
1134Sławomir Reising
Robert Mostek
2.0
2.5
MPMP/4121.333
1247Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
0.5
0.0
PMPM/1083.6020.513
1346Stanisław Modrzyński
Witold Hoppe
0.0
0.0
PMPM/1083.6020.393
148Grzegorz Nowakowski
Jan Kamionka
4.0
2.5
DSDS/6720.143
1548Krzysztof Przybielski
Robert Krawczyk
2.5
2.0
PMPM/1083.6019.913
169Sławek Robel
Wojciech Skonieczny
4.0
4.0
DSDS/6719.312
1730Jarosław Jurkiewicz
Wacław Sypień
12.0
4.0
MPMP/4111.382
1816Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
1.5
DSDS/723.6010.042
193Ryszard Rolka
Ryszard Mazurkiewicz
4.0
0.0
DSDS/679.002
2038Adam Stono
Maciej Prokuszki
7.0
2.0
PK
MP
MP/416.392
2151Wojciech Sykut
Jakub Dzięcielski
0.0
0.0
NZPM/1083.604.671
2229Adam Dmochowski
Marek Surmiak
4.0
4.0
MPMP/411.351
2344Olga Nowakowska
Marcin Wasłowicz
0.0
1.5
PMPM/1083.601.231
2445Andrzej Michałowski
Bogdan Śnieżko
2.5
0.0
PMPM/1083.600.161
2514Mariusz Kowalczyk
Janusz Pękala
4.0
2.5
DSDS/67-0.031
2650Monika Suchodolska
Adam Suchodolski
0.5
0.5
PMPM/1083.60-3.09
2715Zdzisław Patreuha
Marek Kwaśniak
2.5
0.0
DS
 
DS/723.60-3.65
2843Anna Krasińska
Piotr Suchodolski
0.0
2.5
PMPM/1083.60-4.15
2927Jerzy Stępień
Andrzej Pietrucha
2.5
7.0
MPMP/41-4.45
3041Błażej Krawczyk
Michał Krysa
2.5
2.5
MPMP/41-7.54
3132Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
1.5
1.5
MPMP/41-8.97
3235Tadeusz Murczek
Zbigniew Świderek
7.0
2.5
MPMP/41-11.68
3322Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
4.0
2.5
DSDS/723.60-12.02
347Jerzy Gładysz
Andrzej Suchodolski
12.0
2.5
DSDS/67-13.95
3539Wojciech Krawczyk
Jakub Lenkiewicz
2.0
0.0
MPMP/41-16.38
3631Renata Wajdowicz
Andrzej Hycnar
12.0
12.0
PKMP/41-17.46
376Ryszard Korpalski
Zdzisław Malkiewicz
1.5
2.5
DSDS/67-17.83
3818Franciszek Sromek
Stanisław Horochowski
0.0
0.0
DS/723.60-18.90
3936Stanisław Górowski
Jan Prewendowski
1.0
4.0
MPMP/41-18.91
4017Zofia Diakowska
Jan Kulczycki
1.0
0.5
DSDS/723.60-19.57
4110Leszek Haber
Janusz Kowalski
4.0
0.0
DSDS/67-24.70
4249Wojciech Sosnowski
Jan Pastudzki
0.0
0.0
NZ
PM
PM/1083.60-24.83
4323Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
0.0
1.5
DSDS/723.60-24.95
4425Feliks Wawrzon
Stefan Bentkowski
0.0
0.0
MP/41-25.10
451Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DSDS/67-25.70
4633Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
12.0
12.0
PKMP/41-27.36
4728Waldemar Guła
Piotr Markiewicz
4.0
4.0
MPMP/41-30.31
4821Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.0

DS
DS/723.60-30.34
4911Andrzej Robak
Małgorzata Robak
4.0
2.5
DSDS/67-49.58
504Piotr Dobrzański
Wojciech Szałapak
1.0
2.5
DSDS/67-70.98

Statystyka ośrodków...