Turniej na maksy

Środa, 22 stycznia 2014

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
155Piotr Klichta
Leopold Przygoda
4.0
4.0
OPOP/9563.4521
266Danuta Żabicka
Antoni Sękowski
4.0
18.0
PMPM/6661.3720
354Edward Bondarewicz
Radosław Sawicki
4.0
4.0
OPOP/9561.1319
46Kazimierz Latawiec
Hubert Jaworowski
7.0
13.0
MPMP/8960.5418
563Arkadiusz Matyjas
Jacek Lew
0.0
13.0
AMA
PM
PM/6660.4517
620Konrad Ciborowski
Przemysław Gałek
7.0
4.0
MPMP/8959.8516
769Janusz Kobylarski
Gabriela Gnacińska
2.5
7.0
PMPM/6658.8215
873Andrzej Gabryjelów
Dariusz Milewski
0.5
0.0
PMPM/6658.5814
983Robert Krawczyk
Szczepan Chruścicki
2.0
4.0
PMPM/6658.1413
1035Wit Klapper
Andrzej Lubojemski
19.0
12.0
MPMP/8958.0612
1125Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
7.0
7.0
MPMP/8957.5511
1241Tomasz Stryszawski
Piotr Kuc-Dzierżawski
4.0
4.0
MPMP/8956.6810
1344Marek Kiepura
Adam Matyasik
4.0
4.0
MPMP/8956.459
1448Eryk Hamerski
Ryszard Ryszka
2.0
1.5
OPOP/9556.218
1564Artur Toeplitz
Elżbieta Starczewska
4.0
0.0
PM
AMA
PM/6656.037
1650Piotr Bielecki
Jan Glenz
4.0
2.0
OPOP/9555.666
1714Marek Pietrzak
Eugeniusz Somogyi
1.5
0.0
MPMP/8955.565
1839Janusz Matiolański
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/8955.255
1921Mirosław Kołton
Adam Lenda
7.0
2.5
MPMP/8955.024
2029Małgorzata Praszałowicz
Kazimierz Gałka
4.0
4.0
MPMP/8954.874
2165Elżbieta Czekaj
Waldemar Warzała
7.0
7.0
PMPM/6654.594
229Janusz Szyszkowski
Zbigniew Sagan
12.0
7.0
MPMP/8954.384
2327Marek Adamczyk
Andrzej Trygar
4.0
12.0
MPMP/8953.994
2423Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
4.0
4.0
MPMP/8953.784
2570Józef Pochroń
Michał Wróblewski
18.0
2.0
WP
PM
PM/6653.503
2624Stanisław Mierzwa
Janusz Natorski
7.0
2.5
MPMP/8953.413
2711Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
2.0
2.5
MPMP/8953.243
281Marek Jaworski
Maksymilian Chodacki
7.0
2.0
MP
SL
MP/8952.913
2940Andrzej Żurek
Anna Burda
13.0
1.5
MPMP/8952.683
3074Ireneusz Dzikowski
Aleksander Kasprzak
18.0
18.0
PMPM/6652.603
3176Łukasz Wituszyński
Marcin Chat
0.0
0.0
AMAPM/6652.582
3278Piotr Zatorski
Agata Chojnicka
15.0
1.5
DSPM/6652.562
333Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
4.0
MPMP/8952.452
3437Wacław Gąssowski
Aleksander Wójcik
12.0
4.0
MPMP/8952.092
3549Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
2.0
OPOP/9551.962
3659Adam Suchodolski
Monika Suchodolska
0.5
0.5
PMPM/6651.622
3777Krzysztof Dubno
Mirosław Wróblewski
1.0
1.5
PMPM/6651.291
385Mirosław Kwiatkowski
Janusz Sokołowski
1.5
0.0
MPMP/8951.221
3981Marek Piętak
Artur Klein
0.0
0.0
AMAPM/6651.061
4056Jerzy Jankowski
Henryk Mańka
1.5
1.5
OPOP/9550.981
4133Marek Orłowicz
Artur Stanek
2.0
0.5
MPMP/8950.901
4251Marek Kawałko
Adrian Spyrka
2.0
2.0
OPOP/9550.461
4346Wojciech Strzemecki
Maciej Kliś
18.0
1.0
PK
MP
MP/8950.04
442Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
12.0
7.0
MPMP/8949.50
4580Dariusz Podfigurny
Krzysztof Niemkiewicz
2.5
4.0
PMPM/6649.06
4645Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
7.0
7.0
MPMP/8948.55
474Janusz Wrześniak
Piotr Radzikowski
1.0
7.0
MPMP/8948.51
4818Robert Podsiadły
Marek Heichel
2.0
2.0
MPMP/8948.50
4932Kazimierz Chłobowski
Reginald Sukiennik
7.0
7.0
MPMP/8948.43
5026Ryszard Jaśkiewicz
Waldemar Rybka
7.0
2.5
MPMP/8948.37
5119Jacek Brózda
Jacek Gurgul
2.0
4.0
MPMP/8948.21
5261Mirosław Małypan
Krzysztof Czapczyk
2.0
1.0
PMPM/6647.99
5331Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
4.0
2.5
MPMP/8947.86
5442Marek Dąbek
Leszek Faber
1.5
2.0
MPMP/8947.83
5538Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
7.0
7.0
MPMP/8947.74
5615Zdzisław Gędłek
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MPMP/8947.73
5760Marek Boros
Barbara Boros
4.0
1.5
PMPM/6647.59
587Stanisław Jaros
Marek Górecki
4.0
7.0
MPMP/8947.30
5936Mieczysław Szwarc
Grzegorz Żyła
2.5
2.5
MPMP/8947.15
6016Tadeusz Biernat
Jacek Kalinowski
12.0
7.0
MPMP/8947.02
6153Aleksander Dudek
Zdzisław Szyksznian
2.0
2.0
OPOP/9546.96
6210Kazimierz Lenda
Krzysztof Pomorski
4.0
4.0
MPMP/8946.53
6375Kazimierz Dominiak
Michał Samet
7.0
0.0
PM
PM/6646.50
6428Stefan Polański
Krzysztof Skąpski
2.5
2.0
MPMP/8945.79
6512Andrzej Borek
Jan Skuciński
4.0
4.0
MPMP/8945.22
6672Józef Gnaciński
Ryszard Kamiński
4.0
2.5
PMPM/6644.64
6717Piotr Stopa
Marcin Krawczyk
12.0
7.0
MPMP/8943.88
6843Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
2.0
2.5
MPMP/8943.78
6984Paweł Łużecki
Halina Sułkowska
0.5
0.0
PMPM/6643.76
708Bożena Czarska
Andrzej Kopański
7.0
2.5
MPMP/8943.21
7152Barbara Larysz
Michał Bąk
1.5
2.0
OPOP/9542.82
7262Józef Gurfinkiel
Andrzej Waleśkiewicz
0.0
0.0
AMAPM/6642.81
7379Marta Harat
Marcin Smyczyński
0.5
1.0
PMPM/6642.44
7447Waldemar Kuczyński
Tomasz Prądzyński
1.5
2.5
OPOP/9542.35
7582Marcin Ozga
Grażyna Płocka
0.0
0.0
AMAPM/6641.52
7613Stanisław Król
Marian Sierpiński
4.0
0.5
MPMP/8941.37
7768Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
4.0
2.5
PMPM/6640.99
7822Czesław Myszczyszyn
Szczepan Kaczka
2.5
2.5
MPMP/8940.35
7967Marcin Wasłowicz
Andrzej Dzedzej
1.5
0.0
PMPM/6640.04
8058Jerzy Brachmański
Tomasz Tapper
0.0
1.0
OPOP/9539.45
8171Marzena Banach
Wiesław Korpoliński
0.5
0.0
PM
AMA
PM/6639.45
8257Herbert Basztoń
Andrzej Cięciała
0.0
0.0
OPOP/9538.54
8330Zbigniew Galias
Bartłomiej Garda
0.0
0.0
MPMP/8938.38
8434Jan Kaleta
Eugeniusz Cieśla
0.5
0.5
MPMP/8937.85

Statystyka ośrodków...