Turniej na maksy
Poniedziałek, 20 stycznia 2014
Wyniki z 13 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
80
Kacper Kopka
Piotr Pęsiek
1.5
1.5
MA
MA/86
67.26
33
2
104
Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
12.0
2.0
MP
MP/40
63.66
33
3
194
Jacek Kokociński
Włodzimierz Kwiatkowski
4.0
12.0
WP
WP/52
62.61
32
4
126
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MP
MP/40
62.34
31
5
118
Marek Jaworski
Jarosław Posłuszny
7.0
7.0
MP
MP/40
61.98
30
6
98
Krzysztof Kapusta
Andrzej Pietrucha
4.0
7.0
MP
MP/101
61.83
30
7
51
Andrzej Krakowiak
Zbigniew Szymczyk
4.0
4.0
LD
LD/48
61.53
29
8
73
Jarosław Szczygieł
Dariusz Krajewski
2.5
12.0
MA
MA/65
61.13
28
9
176
Antoni Sękowski
Waldemar Warzała
18.0
7.0
PM
PM/102
61.04
28
10
25
Antoni Ochot
Andrzej Kaźmierczak
12.0
7.0
DS
DS/72
61.00
27
11
19
Kamila Kukuła
Piotr Klubiński
2.0
7.0
DS
DS/67
60.96
26
12
191
Cezary Serek
Jacek Melcer
7.0
4.0
WP
WP/52
60.95
26
13
132
Aleksander Wójcik
Stanisław Mierzwa
4.0
7.0
MP
MP/40
60.74
25
14
197
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
4.0
4.0
WP
WP/52
60.72
24
15
140
Adam Myśliwiec
Włodzimierz Królak
2.5
4.0
PD
PD/70
60.53
24
16
115
Aleksander Jezioro
Hubert Jaworowski
19.0
13.0
MP
MP/40
0.36
60.50
23
17
145
Marian Urwanowicz
Andrzej Prasalski
7.0
4.0
PD
PD/81
60.49
22
18
165
Józef Pochroń
Krzysztof Żak
18.0
2.5
WP
MP
PM/102
59.96
22
19
42
Stanisław Łański
Mirosław Graczkowski
7.0
4.0
KP
KP/50
59.01
21
20
201
Jerzy Mścisz
Aleksander Nowakowski
13.0
7.0
WP
WP/52
58.81
20
21
179
Eugeniusz Rogiński
Czesław Thrun
4.0
4.0
PM
PM/102
58.66
20
22
174
Agnieszka Sławenta
Jakub Kasprzak
2.0
7.0
PM
PM/102
58.35
19
23
35
Mikołaj Woyna
Grzegorz Sokołowski
4.0
4.0
KP
KP/50
58.20
19
24
46
Piotr Proporowicz
Rafał Szafranek
2.5
2.5
KP
KP/50
58.18
18
25
171
Jacek Sikora
Robert Krawczyk
2.0
2.0
PM
PM/102
58.12
17
26
129
Andrzej Lubojemski
Wit Klapper
12.0
19.0
MP
MP/40
57.90
17
27
92
Sławomir Reising
Andrzej Hycnar
2.0
12.0
MP
PK
MP/101
57.64
16
28
107
Ewa Kwiecień
Adam Serafin
2.0
4.0
MP
MP/40
57.29
15
29
82
Tomasz Kopka
Zenon Filipiak
2.0
1.0
MA
MA/86
57.11
15
30
69
Mariusz Nowak
Leszek Łuniewski
7.0
12.0
MA
MA/65
57.01
14
31
8
Sławek Robel
Bronisław Baran
4.0
7.0
DS
DS/67
56.99
13
32
2
Dariusz Hutt
Ryszard Korotko
2.0
2.0
DS
DS/67
56.89
13
33
66
Grzegorz Górecki
Sławomir Tyndorf
2.5
2.0
MA
MA/46
56.86
12
34
93
Krzysztof Rodak
Paweł Piszczek
2.0
4.0
MP
MP/101
56.49
11
35
44
Zenon Biczkowski
Andrzej Drzewiecki
4.0
4.0
KP
KP/50
56.49
11
36
121
Marek Filipowski
Wojciech Strzemecki
12.0
18.0
MP
PK
MP/40
56.38
10
37
28
Jarosław Molenda
Artur Winkler
7.0
7.0
DS
DS/72
56.30
9
38
58
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
2.5
2.5
LD
LD/48
56.29
9
39
9
Piotr Kulesza
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DS
DS/67
56.23
8
40
133
Bogdan Zakrzewski
Tadeusz Wałkuski
7.0
4.0
PD
PD/70
56.11
7
41
30
Sławomir Zimniak
Rafał Molenda
4.0
1.5
DS
DS/72
56.00
7
42
125
Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
4.0
MP
MP/40
0.36
55.97
7
43
173
Mariusz Brewiak
Andrzej Bunikowski
12.0
18.0
PM
PM/102
55.92
7
44
169
Krzysztof Antas
Wacław Janicki
18.0
15.0
WP
PM
PM/102
55.67
7
45
84
Tadeusz Wojtyś
Tadeusz Osiecki
1.0
1.0
MA
MA/86
55.46
7
46
190
Marek Szukała
Janusz Zwierzyński
13.0
7.0
WP
WP/52
55.45
6
47
87
Krzysztof Ziewacz
Wacław Sypień
4.0
4.0
MP
MP/101
55.22
6
48
60
Szczepan Okonkowski
Leszek Czarnomski
0.0
0.0
NZ
MA/46
55.15
6
49
102
Jacek Stasica
Kazimierz Latawiec
13.0
7.0
MP
MP/40
55.11
6
50
43
Jan Nawrocki
Leszek Hejne
7.0
4.0
KP
KP/50
54.95
6
51
26
Zbigniew Naskręt
Edward Boguta
1.5
2.5
DS
DS/72
54.70
6
52
200
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
2.5
12.0
WP
WP/52
54.51
6
53
65
Sławomir Redmerski
Dariusz Piotrkiewicz
0.0
0.0
NZ
MA/46
54.42
6
54
172
Adam Suchodolski
Szczepan Chruścicki
0.5
4.0
PM
PM/102
-0.17
54.42
6
55
7
Jan Biniewski
Zbigniew Sosna
4.0
4.0
DS
DS/67
54.31
5
56
38
Wiesław Niewiadomy
Kazimierz Ligęza
2.5
4.0
KP
KP/50
54.30
5
57
120
Włodzimierz Wierzbicki
Leszek Ochał
4.0
2.0
MP
MP/40
54.27
5
58
10
Zbigniew Sobczyk
Janusz Piernikowski
12.0
7.0
DS
DS/67
54.22
5
59
50
Lech Łaniewski
Grzegorz Rojewski
12.0
12.0
KP
KP/50
54.21
5
60
59
Andrzej Chrzanowski
Tadeusz Wiśniewski
2.5
2.5
MA
MA/46
53.99
5
61
188
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
1.5
1.5
WP
WP/52
53.72
5
62
142
Krzysztof Krajewski
Adam Wszeborowski
4.0
4.0
WM
PD/70
53.70
5
63
109
Magdalena Lankosz
Maciej Stefaniuk
7.0
12.0
MP
MP/40
53.20
5
64
124
Dorota Gadaś
Stefan Polański
2.0
2.5
MP
MP/40
53.07
4
65
72
Leszek Pęcherzewski
Jadwiga Pęcherzewska
4.0
1.5
MA
MA/65
52.99
4
66
170
Marek Kryniewski
Zbigniew Walczyński
4.0
7.0
PM
PM/102
52.91
4
67
154
Krzysztof Czapczyk
Zbigniew Stikel
1.0
2.0
PM
PM/102
52.86
4
68
127
Szczepan Kaczka
Jan Szafraniec
2.5
2.0
MP
MP/40
52.85
4
69
155
Barbara Boros
Marek Boros
1.5
4.0
PM
PM/102
52.82
4
70
13
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
2.5
4.0
DS
DS/67
52.82
4
71
29
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
4.0
2.5
DS
DS/72
52.77
4
72
4
Jacek Krystecki
Bohdan Błęcki
2.0
7.0
DS
DS/67
52.77
4
73
90
Marek Surmiak
Adam Dmochowski
4.0
4.0
MP
MP/101
52.55
3
74
195
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
12.0
12.0
WP
WP/52
52.30
3
75
24
Jerzy Brandt
Ireneusz Ślęzak
0.0
0.0
DS
DS/72
52.22
3
76
157
Jan Wieczorek
Andrzej Grynder
7.0
7.0
PM
PM/102
52.06
3
77
6
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
4.0
7.0
DS
DS/67
52.03
3
78
111
Jerzy Michałek
Włodzimierz Wala
18.0
19.0
SL
MP
MP/40
-0.18
51.93
3
79
71
Janusz Maruszewski
Roman Kiełkiewicz
2.5
2.5
MA
MA/65
51.80
3
80
196
Mieczysław Szczechowiak
Witold Szczepaniak
2.5
4.0
WP
WP/52
51.60
3
81
147
Piotr Latała
Jarosław Roszczenko
2.5
1.5
PD
PD/81
51.57
3
82
22
Zofia Diakowska
Jan Kulczycki
1.0
0.5
DS
DS/72
51.52
2
83
143
Zbigniew Ruchlicki
Jan Gardocki
2.0
4.0
PD
PD/81
51.49
2
84
137
Tomasz Zaleski
Stanisław Gawryszczak
0.0
4.0
PD
PD/70
51.48
2
85
198
Jerzy Nowak
Andrzej Witkowski
12.0
18.0
WP
WP/52
51.46
2
86
183
Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
7.0
7.0
WP
WP/52
51.36
2
87
192
Piotr Stanikowski
Łukasz Kaczmarek
1.5
2.5
WP
WP/52
51.36
2
88
175
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
4.0
2.5
PM
PM/102
51.33
2
89
76
Kazimierz Falkowski
Aleksander Marciniak
4.0
4.0
MA
MA/65
51.22
2
90
91
Andrzej Broda
Robert Mostek
12.0
2.5
MP
MP/101
50.92
2
91
151
Halina Sułkowska
Wiesława Halmann
0.0
0.0
PM
PM/102
50.91
1
92
61
Grzegorz Sokołowski
Andrzej Sokołowski
0.0
2.0
NZ
MA
MA/46
50.79
1
93
153
Krzysztof Niemkiewicz
Marek Fijałkowski
4.0
1.5
PM
PM/102
50.79
1
94
156
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
2.5
2.5
PM
PM/102
50.79
1
95
166
Danuta Żabicka
Edmund Pinkiewicz
4.0
12.0
PM
PM/102
50.75
1
96
141
Zygmunt Piaścik
Kozłowski Wojciech
1.0
0.0
PD
V
PD/70
50.67
1
97
123
Stanisław Jaros
Kazimierz Gałka
4.0
4.0
MP
MP/40
50.64
1
98
96
Bronisław Micek
Zbigniew Szkołut
7.0
4.0
MP
MP/101
50.60
1
99
23
Tadeusz Kowalik
Marek Drecki
4.0
7.0
DS
DS/72
50.40
1
100
86
Błażej Krawczyk
Michał Krysa
2.5
2.5
MP
MP/101
50.36
101
79
Sławomir Moroz
Ireneusz Liberadzki
1.0
0.0
MA
MA/86
50.30
102
56
Stanisław Dróżdż
Andrzej Skowroński
0.0
2.0
LD
LD/48
50.09
103
184
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
4.0
WP
WP/52
49.85
104
160
Witold Kaliński
Mirosław Małypan
12.0
2.0
PM
PM/102
49.78
105
158
Ryszard Kamiński
Andrzej Malinowski
2.5
4.0
PM
PM/102
49.73
106
54
Kazimierz Dróżdż
Marcin Mazerant
2.5
0.0
LD
LD/48
49.63
107
182
Maciej Wybranowski
Andrzej Richter
4.0
2.5
WP
WP/52
49.58
108
16
Michał Stadnik
Wojciech Skonieczny
4.0
4.0
DS
DS/67
49.43
109
32
Stanisław Horochowski
Franciszek Sromek
0.0
0.0
DS/72
49.38
110
3
Aleksander Czajka
Wiesław Kubiński
7.0
4.0
DS
DS/67
49.28
111
149
Henryk Stecewicz
Janusz Pawluczuk
2.5
4.0
PD
PD/81
49.22
112
148
Andrzej Błachno
Stefan Kopyt
2.5
2.0
PD
PD/81
49.12
113
88
Jarosław Jurkiewicz
Ryszard Skotarski
12.0
7.0
MP
MP/101
49.04
114
52
Andrzej Szewczyk
Mirosław Patyński
0.0
0.0
LD
LD/48
48.97
115
55
Zbigniew Kowalczyk
Mirosław Marszał
0.0
4.0
LD
LD/48
48.97
116
110
Piotr Stopa
Jan Blajda
12.0
13.0
MP
MP/40
48.91
117
94
Kazimierz Banek
Maciej Rodzaj
7.0
4.0
MP
MP/101
48.89
118
204
Marek Sosiński
Ilya Shpuntou
4.0
7.0
WP
WP/52
48.80
119
36
Rafał Konieczny
Adam Drążek
7.0
1.5
KP
KP/50
48.74
120
99
Piotr Markiewicz
Bogusław Lesiecki
4.0
12.0
MP
PK
MP/101
48.73
121
186
Janusz Kopras
Janusz Suszczyński
2.0
2.5
WP
WP/52
48.54
122
17
Marcin Motykiewicz
Bolesław Bernat
2.0
2.5
DS
DS/67
48.46
123
116
Janusz Natorski
Waldemar Rybka
2.5
2.5
MP
MP/40
48.42
124
202
Ewa Mielcarzewicz
Barbara Podgórska
4.0
2.5
WP
WP/52
47.80
125
40
Mariusz Bielski
Mariusz Krakowiak
2.5
4.0
KP
KP/50
47.79
126
146
Adam Szempliński
Władysław Szałkiewicz
4.0
2.5
PD
PD/81
47.76
127
68
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
2.0
2.0
MA
MA/65
47.63
128
134
Wiesław Sienkiewicz
Adam Chmielewski
4.0
7.0
PD
PD/70
47.55
129
18
Wojciech Potoczny
Stanisław Kulpaczyński
4.0
4.0
DS
DS/67
47.55
130
83
Przemysław Nitek
Dariusz Olejnik
1.5
1.0
MA
MA/86
47.50
131
95
Krzysztof Jakubas
Jan Szybiak
2.0
0.5
MP
MP/101
47.41
132
139
Tadeusz Kucharzewsk
Lech Wyrwas
0.0
0.0
PD
PD/70
47.40
133
39
Jarosław Żurawski
Maciej Rechlewski
2.5
2.0
KP
KP/50
47.39
134
63
Sławomir Malanowski
Marek Krowicki
1.0
1.0
MA
MA/46
47.34
135
112
Eugeniusz Cieśla
Jan Kaleta
0.5
0.5
MP
MP/40
47.18
136
159
Adam Kozłowski
Zdzisław Stawski
2.0
4.0
PM
PM/102
47.01
137
177
Michał Samet
Artur Toeplitz
0.0
4.0
PM
PM/102
46.91
138
164
Łukasz Kuczewski
Paweł Anastaziak
0.0
2.5
KP
PM
PM/102
46.68
139
41
Andrzej Jarmużek
Andrzej Karczewski
2.5
2.5
KP
KP/50
46.21
140
70
Rafał Maszenda
Bolesław Krzewski
1.5
7.0
MA
MA/65
46.19
141
180
Grażyna Juszczak
Roman Rudnicki
2.5
1.5
PM
PM/102
46.18
142
199
Michał Dembiński
Marcin Pędziński
7.0
13.0
WP
WP/52
45.87
143
119
Tadeusz Biernat
Kazimierz Chłobowski
12.0
7.0
MP
MP/40
0.36
45.85
144
168
Monika Suchodolska
Leszek Szkudlarek
0.5
7.0
PM
PM/102
45.74
145
97
Jerzy Stępień
Ziemowit Sacha
2.5
0.0
MP
MP/101
45.67
146
193
Zofia Mikołajczyk
Małgorzata Augustyn
2.5
1.0
WP
WP/52
45.67
147
64
Marek Kanty
Jacek Nowicki
0.0
0.0
NZ
MA/46
45.57
148
105
Robert Podsiadły
Bożena Czarska
2.0
7.0
MP
MP/40
45.38
149
33
Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
0.0
1.5
DS
DS/72
45.29
150
161
Lechosław Suszka
Marek Niesłuchowski
4.0
4.0
PM
PM/102
45.25
151
189
Michał Kanikowski
Marian Kanikowski
4.0
2.0
WP
WP/52
45.12
152
108
Janusz Matiolański
Marek Kiepura
7.0
4.0
MP
MP/40
45.00
153
85
Sebastian Piotrowski
Zbigniew Świderek
0.5
2.5
MP
MP/101
44.96
154
89
Feliks Wawrzon
Stefan Bentkowski
0.0
0.0
MP
MP/101
44.82
155
114
Mirosław Kwiatkowski
Mieczysław Szwarc
1.5
2.5
MP
MP/40
44.77
156
27
Albina Suder
Ryszard Suder
2.0
2.0
DS
DS/72
44.74
157
101
Paweł Kotarba
Janusz Wrześniak
2.5
1.0
MP
MP/40
44.58
158
136
Tomasz Szewczyk
Stanisław Walewski
2.0
1.5
PD
PD/70
44.57
159
20
Leszek Haber
Janusz Kowalski
4.0
0.0
DS
DS/67
44.38
160
135
Hanna Bogadzka
Wiesława Alińska
0.0
0.0
PD
PD/70
44.21
161
106
Marek Heichel
Marcin Wilczyński
2.0
2.5
MP
MP/40
43.92
162
47
Leszek Gozdek
Jerzy Rosenthal
1.0
2.5
KP
KP/50
43.89
163
11
Artur Pacelt
Andrzej Robak
2.5
4.0
DS
DS/67
43.87
164
138
Jolanta Liberadzka
Lech Liberadzki
0.0
0.0
PD
PD/70
43.77
165
5
Antoni Słowik
Mariusz Słowik
2.5
2.0
DS
DS/67
43.45
166
53
Henryk Żywioł
Zbigniew Dworzyński
0.0
0.0
LD
LD/48
43.43
167
12
Wiesław Musiałczyk
Dariusz Marczak
2.0
4.0
DS
DS/67
43.39
168
113
Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
1.5
4.0
MP
MP/40
43.30
169
75
Piotr Nowicki
Krzysztof Fleming
4.0
7.0
MA
MA/65
43.29
170
78
Maciej Osmolak
Krzysztof Pietruszka
1.0
1.0
MA
MA/86
43.22
171
1
Ryszard Rolka
Stanisław Zapaśnik
4.0
2.5
DS
DS/67
42.63
172
181
Hieronim Nowacki
Waldemar Nowak
4.0
2.5
WP
WP/52
42.62
173
103
Aleksandra Jurkiewicz
Jerzy Pasich
4.0
7.0
MP
MP/40
42.62
174
21
Janusz Kozioł
Andrzej Suder
1.5
0.0
DS
DS/72
42.27
175
31
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
4.0
2.5
DS
DS/72
42.07
176
45
Andrzej Marjanowski
Henryk Jeliński
1.5
1.5
KP
KP/50
41.83
177
34
Piotr Rapacki
Robert Żuczkowski
1.0
0.0
DS
DS/72
41.34
178
57
Jerzy Wawrzynowski
Wojciech Składowski
0.0
0.0
LD
LD/48
41.10
179
14
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
1.5
0.0
DS
DS/67
41.03
180
122
Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
4.0
7.0
MP
MP/40
40.98
181
37
Jerzy Bronisławski
Adam Kozłowski
4.0
4.0
KP
KP/50
40.64
182
185
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
4.0
1.5
WP
WP/52
40.45
183
144
Stanisław Pochodowicz
Andrzej Raczkowski
4.0
4.0
PD
PD/81
40.35
184
167
Józef Gurfinkiel
Andrzej Waleśkiewicz
0.0
1.5
PM
PM/102
40.00
185
130
Maria Krasowska
Halina Święch
4.0
4.0
MP
MP/40
39.98
186
67
Jerzy Maszenda
Michał Maszenda
2.0
1.5
MA
MA/65
39.65
187
128
Marek Faber
Marzena Kwiecińska-Wilk
4.0
4.0
MP
MP/40
38.93
188
131
Tomasz Stryszawski
Adam Matyasik
4.0
4.0
MP
MP/40
38.89
189
49
Hilary Gierszewski
Wojciech Ruszkowski
0.0
0.0
KP
KP/50
38.46
190
62
Zdzisław Marcinkowski
Marian Kalinowski
1.0
2.5
MA
MA/46
35.87
191
187
Aleksandra Graczyńska
Jan Rosochowicz
4.0
1.5
WP
WP/52
35.52
192
203
Zygfryd Banecki
Barbara Łukaszewska
2.5
2.0
WP
WP/52
35.35
193
152
Grażyna Płocka
Marcin Ozga
0.0
0.0
PM
PM/102
34.95
194
100
Jan Prewendowski
Stanisław Drwal
4.0
1.5
MP
MP/101
34.85
195
117
Jan Bogumirski
Czesław Myszczyszyn
2.5
2.5
MP
MP/40
34.32
196
162
Wojciech Gruszecki
Krzysztof Przybielski
0.0
2.5
PM
PM/102
34.08
197
163
Katarzyna Klimkiewicz
Dariusz Podfigurny
2.0
2.5
PM
PM/102
33.58
198
81
Kinga Kiraga
Maria Osmolak
0.5
0.0
MA
MA/86
29.15
Statystyka ośrodków...