Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 28 września 2017

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
137Tomasz Klimczak
Remigiusz Kaźmierczak
2.5
3.0
DSWP/29254.928
22Jerzy Gładysz
Tomasz Struzik
12.0
5.0
DSDS/6750.788
339Andrzej Pękala
Cezary Mroczek
2.5
2.5
DSWP/29247.377
410Łukasz Gaweł
Michał Wittenbeck
7.0
7.0
DS
ZP
DS/6745.506
533Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24744.785
632Andrzej Gruszecki
Piotr Czarnecki
0.0
2.0
NZ
WP
WP/24738.774
726Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24729.694
88Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
5.0
DSDS/6724.983
917Jarosław Molenda
Rafał Molenda
9.0
2.5
DSDS/7219.682
1018Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/7217.452
1131Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
4.0
2.5
WPWP/24716.772
1234Bogna Latowska
Roman Wojciechowski
2.0
0.0
WPWP/24716.752
1323Włodzimierz Kwiatkowski
Małgorzata Zielonacka
12.0
2.0
WPWP/24716.382
1420Artur Winkler
Sławomir Zimniak
9.0
5.0
DSDS/7215.961
156Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
3.0
DSDS/6713.831
1636Zofia Mikołajczyk
Alicja Stefanowska
4.0
3.0
WPWP/24710.501
1714Aleksander Czajka
Janusz Staniów
7.0
5.0
DSDS/679.801
1838Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSWP/2928.181
1921Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.0
7.0
DSDS/726.311
209Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
13.0
4.0
DSDS/674.121
2116Krzysztof Ćwik
Rafał Osowski
5.0
2.5
DSDS/673.25
221Marcin Motykiewicz
Zdzisław Malkiewicz
4.0
4.0
DSDS/670.41
2329Krzysztof Galubiński
Adam Meller
1.5
5.0
WPWP/2470.08
2435Zygfryd Banecki
Małgorzata Węglewska
4.0
0.5
WPWP/247-1.24
253Jarosław Chłądowicz
Anna Jankowska
0.5
3.0
DSDS/67-5.45
2612Andrzej Suchodolski
Lilianna Szatańska
4.0
3.0
DSDS/67-5.80
275Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
7.0
11.0
DSDS/67-7.27
2824Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/247-9.88
297Marian Krzypkowski
Andrzej Chodowski
1.5
1.5
DSDS/67-14.50
3025Stanisław Majchrzycki
Barbara Kaiser
0.0
0.0
NZWP/247-19.91
3119Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.0
0.5
DSDS/72-22.06
3228Tadeusz Dziadykiewicz
Maciej Masłowski
0.5
2.0
WPWP/247-26.90
3311Marek Filak
Wojciech Szałapak
0.0
3.0
DSDS/67-27.02
3415Sławek Robel
Wojciech Skonieczny
5.0
5.0
KP
DS
DS/67-29.37
354Stanisław Greszta
Sławomir Zagórski
1.5
2.5
OP
DS
DS/67-31.34
3613Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/67-31.91
3722Janusz Kozioł
Jan Kulczycki
2.0
1.5
DSDS/72-37.35
3827Elżbieta Kamińska
Irena Wolska
0.0
0.0
WP
NZ
WP/247-53.81
3930Zdzisław Tomyślak
Eugeniusz Kubiak
0.0
0.5
NZ
WP
WP/247-61.98
4040Daniel Wojnarowicz
Waldemar Zadrożny
3.0
3.0
DSWP/292-110.46

Statystyka ośrodków...