Turniej na maksy
Środa, 27 września 2017
Wyniki z 3 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
48
Piotr Stefanów
Krzysztof Ziewacz
2.0
5.0
MP
LU/41
67.03
8
2
42
Eugenia Stefanów
Zbigniew Świderek
2.0
4.0
MP
LU/41
60.65
8
3
6
Wiesław Pastuszko
Andrzej Rękosiak
7.0
7.0
LB
LB/127
60.57
7
4
13
Adam Małecki
Stanisław Droszcz
5.0
5.0
LB
LB/285
60.50
6
5
38
Małgorzata Golec
Mirosław Śliz
1.5
1.5
SW
LU/41
60.44
6
6
46
Jan Sączawa
Jan Tokarczyk
4.0
3.0
PK
LU/41
60.21
5
7
7
Cezary Żuchowski
Czesław Plachimowicz
3.0
5.0
LB
LB/127
59.05
4
8
11
Andrzej Łagosz
Robert Sikora
11.0
4.0
LB
LB/285
58.89
4
9
41
Tatiana Verkhos
Robert Rostek
3.0
3.0
MA
LU
LU/41
57.67
3
10
12
Andrzej Grygorczuk
Eugeniusz Szczepański
5.0
9.0
LB
LB/285
56.86
2
11
39
Adam Rydz
Marek Janota
2.5
2.0
SW
MA
LU/41
56.39
2
12
5
Dariusz Kwiatkowski
Maciej Wierzbicki
4.0
9.0
LB
LB/127
55.71
2
13
35
Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
4.0
4.0
MP
LU/41
55.17
2
14
14
Antoni Gocyła
Jerzy Cydzik
7.0
5.0
LB
LB/285
54.17
2
15
25
Anna Kuśper
Michał Grzemowski
0.0
0.0
MP
LU/41
53.52
2
16
37
Urszula Jakubowska
Jerzy Jakubowski
0.5
0.5
LD
LU/41
53.34
1
17
28
Jolanta Matusiak
Krzysztof Matusiak
1.5
2.0
MA
LU/41
53.25
1
18
34
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
12.0
9.0
MA
LU/41
53.07
1
19
27
Maria Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
MA
LU/41
52.45
1
20
18
Leszek Latocki
Marek Matwijewicz
5.0
3.0
LB
LB/285
52.39
1
21
43
Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.0
2.0
MA
LU/41
52.07
1
22
10
Krzysztof Kapturkiewicz
Marian Purczyński
5.0
0.0
LB
LB/285
51.54
1
23
45
Wanda Batorska
Krzysztof Pawlikowski
0.0
0.0
MA
LU/41
51.15
1
24
17
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
5.0
5.0
LB
LB/285
51.05
1
25
15
Stanisław Pryputniewicz
Zbigniew Nahorski
5.0
11.0
LB
LB/285
50.22
26
22
Magdalena Mańkowska
Michał Mańkowski
0.0
1.0
MA
LU/41
49.04
27
47
Teresa Piasecka
Lech Piasecki
0.0
0.0
SW
LU/41
49.00
28
23
Magdalena Głombińska
Krzysztof Gliński
2.5
0.0
MA
LU/41
47.73
29
8
Maria Skowron
Arkadiusz Jaranowski
2.5
2.0
LB
LB/127
46.90
30
29
Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MP
LU/41
46.75
31
4
Andrzej Parmonik
Edward Kulus
5.0
11.0
LB
LB/127
46.71
32
24
Ewa Krakówka
Eugeniusz Seichter
1.5
11.0
KP
LU/41
46.14
33
2
Marek Marciniak
Bolesław Onyszczuk
3.0
3.0
LB
LB/127
45.88
34
3
Tadeusz Kijak
Kazimierz Czyżyk
1.5
1.5
LB
LB/127
45.57
35
30
Jadwiga Bakalarska
Mariusz Bakalarski
1.5
1.5
SL
LU/41
45.53
36
19
Zbigniew Blinkiewicz
Jan Obuchowicz
4.0
9.0
LB
LB/285
44.47
37
26
Janina Orłowska
Andrzej Gintrowicz
0.5
0.0
MA
WP
LU/41
44.28
38
44
Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
0.5
1.5
DS
LU/41
44.19
39
40
Krystyna Frąckiewicz
Elżbieta Brewińska
0.5
0.0
MA
LU/41
43.98
40
9
Zofia Miechowicz
Tomasz Bartnicki
4.0
4.0
LB
LB/285
43.30
41
36
Hanna Kalotka-Kręglewska
Tomasz Kręglewski
2.0
1.5
MA
LU/41
42.07
42
16
Zdzisław Korona
Marek Nowak
3.0
4.0
LB
LB/285
41.20
43
31
Anna Bułat
Piotr Wróblewski
2.5
2.0
MP
MA
LU/41
40.47
44
33
Urszula Stefaniak
Zofia Wciślik
1.5
1.5
SW
LU/41
39.70
45
1
Wiesław Kiełbik
Stefan Kozicz
0.0
3.0
LB
LB/127
39.61
46
21
Czesława Ślaska
Włodzimierz Ślaski
0.0
0.0
MA
LU/41
38.03
47
32
Elżbieta Marcinkowska
Anna Dawiec
0.0
0.0
SW
LU/41
36.68
48
20
Włodzimierz Kępiński
Roman Pilecki
2.5
2.0
LB
LB/285
35.41
Statystyka ośrodków...