Turniej na maksy

Wtorek, 26 września 2017

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 21: W. Lubas - M. Ganicz, 8.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
13: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 9NS 5 CW SA= 60022.45
13: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 10NS 3 SN DA-3 30043.88
24: T. Lubas - J. Chłądowicz, 0.5, DS 11NS 5 DW D6= 40044.90
24: T. Lubas - J. Chłądowicz, 0.5, DS 12NS 4 H xW SA= 59017.72
35: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 13NS 4 SW DK+1 65030.61
35: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 14NS 5 S xE CQ= 6500.00
46: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS 15NS 3 NTE C4+1 4309.39
46: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS 16NS 2 SS CA= 11043.75
57: R. Rosikiewicz - S. Ostrowski, 2.0, DS 17NS 3 NTN H7+2 46090.82
57: R. Rosikiewicz - S. Ostrowski, 2.0, DS 18NS 1 NTN H5+2 15094.90
68: H. Nowiński - P. Litwiński, 11.0, DS 19NS 5 C xS D2-2 30017.35
68: H. Nowiński - P. Litwiński, 11.0, DS 20NS 4 HS HJ+1 65064.29
79: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS 21NS 3 S xN H6-1 20017.35
79: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS 22NS 2 S xS C10-1 10043.88
810: K. Kukuła - L. Warężak, 14.0, DS 23NS 3 CW H5= 11073.47
810: K. Kukuła - L. Warężak, 14.0, DS 24NS 1 NTN DK= 9089.80
911: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 25NS 1 NTN C3= 9083.67
911: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 26NS 4 DS H4= 13045.92
1012: B. Sikorski - R. Przywara, 1.5, DS 27NS 2 SW HK+1 14050.00
1012: B. Sikorski - R. Przywara, 1.5, DS 28NS 4 SN DK= 6209.91
1113: J. Drozdowski - S. Bałdysz, 16.0, DS 1NS 3 NTN C5= 40076.53
1113: J. Drozdowski - S. Bałdysz, 16.0, DS 2NS 2 HE C6-1 5051.02
1214: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 3NS 5 S xE H3-1 20091.84
1214: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 4NS 2 HE CJ= 11034.38
131: J. Nilsson - J. Nilsson, 12.0, ZAG 5NS 6 HS C9= 143065.62
131: J. Nilsson - J. Nilsson, 12.0, ZAG 6NS 3 NTN DQ+1 43030.22
142: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 7NS 3 SN C10-2 20018.37
142: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 8NS 4 HN DQ= 42054.08
 +/-
 WYNIK47.00
 MIEJSCE69