Turniej na maksy

Wtorek, 26 września 2017

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 19: J. Kokot - B. Okopiński, 4.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
18: H. Nowiński - P. Litwiński, 11.0, DS 13EW 4 HE C6= 62034.69
18: H. Nowiński - P. Litwiński, 11.0, DS 14EW 3 NTW D4-3 1502.04
29: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS 15EW 4 HE HQ= 42070.82
29: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS 16EW 2 SS CA= 11056.25
310: K. Kukuła - L. Warężak, 14.0, DS 17EW 3 NTN H4+1 43050.00
310: K. Kukuła - L. Warężak, 14.0, DS 18EW 1 NTN S3-1 10080.61
411: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 19EW 3 DE CK-2 2001.02
411: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 20EW 2 HN D7+2 17071.43
512: B. Sikorski - R. Przywara, 1.5, DS 21EW 4 S xN D4-2 50095.92
512: B. Sikorski - R. Przywara, 1.5, DS 22EW 3 HW C8= 14072.45
613: J. Drozdowski - S. Bałdysz, 16.0, DS 23EW 3 S xN D3-3 800100.00
613: J. Drozdowski - S. Bałdysz, 16.0, DS 24EW 3 DE H5-1 5015.31
714: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 25EW 2 HS S4-2 10037.76
714: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 26EW 3 DS SJ+1 13054.08
81: J. Nilsson - J. Nilsson, 12.0, ZAG 27EW 3 SW HK+1 17070.10
81: J. Nilsson - J. Nilsson, 12.0, ZAG 28EW 4 SN DK+2 68015.38
92: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 1EW 4 HN D2-1 5080.61
92: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 2EW 2 NTW C7= 12088.78
103: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 3EW 4 SE H2-1 10033.67
103: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 4EW 3 HE D5-1 10036.46
114: T. Lubas - J. Chłądowicz, 0.5, DS 5EW 3 NT xN CJ+3 135068.74
114: T. Lubas - J. Chłądowicz, 0.5, DS 6EW 3 CN S2-2 10099.98
125: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 7EW 3 SS H10-1 10043.88
125: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 8EW 3 NTN C6+1 43034.69
136: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS 9EW 6 HE S6-5 5003.06
136: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS 10EW 3 HW SA+2 20036.73
147: R. Rosikiewicz - S. Ostrowski, 2.0, DS 11EW 3 NTW C7= 40055.10
147: R. Rosikiewicz - S. Ostrowski, 2.0, DS 12EW 4 H xW SA= 59082.28
 +/-
 WYNIK53.28
 MIEJSCE33