Turniej na maksy

Wtorek, 26 września 2017

Wyniki z 7 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 15: M. Baj - R. Księżopolski, 8.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
114: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 23EW 1 NTE H8+3 18056.12
114: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 24EW 1 NTN DA-1 5046.94
21: J. Nilsson - J. Nilsson, 12.0, ZAG 25EW 2 SE DK+1 14073.47
21: J. Nilsson - J. Nilsson, 12.0, ZAG 26EW 2 SN HQ-1 10087.76
32: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 27EW 2 HN S9-2 10031.45
32: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 28EW 4 SN DK+1 65060.93
43: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 1EW 3 H xE HA-5 11002.04
43: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 2EW 2 HE C6-1 5048.98
54: T. Lubas - J. Chłądowicz, 0.5, DS 3EW 4 SW HA-1 10033.67
54: T. Lubas - J. Chłądowicz, 0.5, DS 4EW 4 HE SA-1 10036.46
65: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 5EW 6 HN S8= 143034.38
65: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 6EW 4 SN HJ= 42081.24
76: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS 7EW 3 DE D10-2 20012.24
76: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS 8EW 4 HN CA-1 5090.82
87: R. Rosikiewicz - S. Ostrowski, 2.0, DS 9EW 4 HE S4-1 10023.47
87: R. Rosikiewicz - S. Ostrowski, 2.0, DS 10EW 4 HE D8+1 65078.57
98: H. Nowiński - P. Litwiński, 11.0, DS 11EW 5 DW C6= 40055.10
98: H. Nowiński - P. Litwiński, 11.0, DS 12EW 5 C xS C3-4 110097.90
109: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS 13EW 2 HW DK+4 23018.37
109: J. Gładysz - P. Dobryszycki, 24.0, DS 14EW 4 SW HK+1 45081.63
1110: K. Kukuła - L. Warężak, 14.0, DS 15EW 3 NTE C4+1 43090.61
1110: K. Kukuła - L. Warężak, 14.0, DS 16EW 3 NTN C7= 40014.60
1211: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 17EW 4 SS S7= 42076.53
1211: A. Czajka - S. Robel, 12.0, DS/KP 18EW 1 NTN C9= 9053.06
1312: B. Sikorski - R. Przywara, 1.5, DS 19EW 3 CS D7= 11025.51
1312: B. Sikorski - R. Przywara, 1.5, DS 20EW 3 SN C6= 14083.67
1413: J. Drozdowski - S. Bałdysz, 16.0, DS 21EW 3 CW D9-2 10048.98
1413: J. Drozdowski - S. Bałdysz, 16.0, DS 22EW 4 C xS C10-1 10056.12
 +/--0.36
 WYNIK53.24
 MIEJSCE34