Turniej na maksy

Poniedziałek, 25 września 2017

Wyniki z 22 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
6184Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MPMP/4064.3340
32187Marek Jaworski
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4059.1228
38173Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
2.5
MPMP/4058.7225
63186Wacław Gąssowski
Przemysław Picheta
12.0
3.0
MPMP/4056.8614
68183Janusz Sokołowski
Włodzimierz Wierzbicki
1.0
4.0
MPMP/4056.5912
74175Aleksandra Jurkiewicz
Andrzej Borek
5.0
5.0
MPMP/4056.2710
85169Małgorzata Praszałowicz
Halina Święch
5.0
7.0
MPMP/4055.278
87158Adam Harasimowicz
Jarosław Duda
4.0
4.0
MPMP/4055.038
91163Kazimierz Chłobowski
Włodzimierz Wala
11.0
19.0
MPMP/4054.798
98185Andrzej Lubojemski
Tadeusz Garbacik
13.0
12.0
MPMP/4054.597
100155Józef Gładysz
Antoni Paja
5.0
4.0
MPMP/4054.547
104180Maciej Karpała
Piotr Kuc-Dzierżawski
4.0
7.0
MPMP/4054.257
119167Stanisław Sarat
Marian Nanke
3.0
5.0
MPMP/4053.436
127161Zbigniew Przeginiak
Zbigniew Pierzynka
4.0
1.0
MPMP/4052.825
138156Stanisław Mierzwa
Jerzy Pasich
7.0
7.0
MPMP/4052.114
155190Grzegorz Superson
Bartosz Bunar
11.0
2.0
MPMP/4051.183
159164Piotr Radzikowski
Maciej Kędzierski
9.0
2.5
MPMP/4051.063
163181Jacek Brózda
Jacek Gurgul
4.0
5.0
MPMP/4050.872
166166Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MPMP/4050.852
172162Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MPMP/4050.472
200171Rafał Śmiałek
Waldemar Rybka
4.0
4.0
MPMP/4048.99
204160Tytus Bisping
Jerzy Jeleń
5.0
2.0
MPMP/4048.91
206168Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
0.0
11.0
MPMP/4048.77
210176Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
7.0
12.0
MPMP/4048.55
224188Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4048.11
250189Marzena Kwiecińska-Wilk
Hanna Leskiewicz-Łazarska
4.0
3.0
MPMP/4047.00
267174Marek Adamczyk
Paweł Skałacki
7.0
7.0
MPMP/4046.43
308178Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MPMP/4043.24
319157Czesław Usarz
Eugeniusz Somogyi
1.0
1.5
MPMP/4042.19
325182Marek Kiepura
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4041.62
331179Grzegorz Latała
Piotr Stopa
3.0
13.0
MPMP/4041.22
332159Anna Dymek
Wiesław Dymek
2.5
2.0
MPMP/4041.18
334165Maria Krasowska
Leszek Faber
4.0
3.0
MPMP/4041.08
338177Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
12.0
7.0
MPMP/4040.81
351170Piotr Turczynowicz
Eugeniusz Cieśla
2.0
1.0
MPMP/4039.71
357172Zdzisław Gędłek
Leszek Ochał
5.0
2.5
MPMP/4038.89

Statystyka ośrodków...