Turniej na maksy

Poniedziałek, 25 września 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 71: A. Krakowiak - Z. Szymczyk, 10.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
182: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 17NS 4 SS H5= 42079.07
182: S. Dróżdż - E. Kałużny, 0.0, LD 18NS 3 NTE S10+2 46045.91
269: J. Dziubałtowski - L. Pyda, 0.0, LD 9EW 4 HN D9+1 45060.17
269: J. Dziubałtowski - L. Pyda, 0.0, LD 10EW 3 HW D8= 14090.11
386: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 5EW 6 NTN CA= 144027.49
386: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 6EW 3 NTN H6+2 46029.47
473: M. Maciołek - M. Maciołek, 1.5, LD 13NS 3 NTE H8+1 6308.05
473: M. Maciołek - M. Maciołek, 1.5, LD 14NS 6 DS S2-1 506.03
575: W. Gałek - K. Adamski, 6.5, LD 25EW 3 DN C6+1 13032.66
575: W. Gałek - K. Adamski, 6.5, LD 26EW 3 NTN HJ-1 10084.20
677: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 23NS 1 HE S7= 8042.49
677: S. Zbroja - T. Witek, 0.0, LD 24NS 2 SN HK+2 17046.24
779: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 15NS 4 SW C9= 42036.63
779: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 16NS 3 NTS C9+1 43076.16
870: J. Grzelczak - T. Radwański, 18.0, LD 19EW 6 NT xS H3-2 30099.13
870: J. Grzelczak - T. Radwański, 18.0, LD 20EW 4 HN SK-2 20090.17
972: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 21NS 3 SN H6= 14070.64
972: A. Kaźmierczak - I. Łobodziński, 10.0, LD 22NS 3 NTW S9+1 63046.24
1083: K. Mielczarek - T. Stodulski, 2.0, LD 27EW 3 NTN S9-1 5083.42
1083: K. Mielczarek - T. Stodulski, 2.0, LD 28EW 3 SS DA+1 17024.06
1184: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 1EW 3 DN C4= 11048.26
1184: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 2EW 5 SS DA+1 68063.66
1374: M. Zbroja - J. Gaworczyk, 10.0, LD 3NS 7 D xE CQ-2 50099.42
1374: M. Zbroja - J. Gaworczyk, 10.0, LD 4NS 4 SW C4-1 10061.34
1478: M. Marszał - A. Gotwald, 7.5, LD 29EW 2 NTN SJ+2 18053.27
1478: M. Marszał - A. Gotwald, 7.5, LD 30EW 4 SS H4-3 15078.08
1580: S. Rogut - J. Tańcula, 2.5, LD 11EW 4 DW C3-1 5047.98
1580: S. Rogut - J. Tańcula, 2.5, LD 12EW 3 NTW H6-4 2008.38
 +/-
 WYNIK54.95
 MIEJSCE89