Turniej na maksy

Poniedziałek, 25 września 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 261: J. Kobylarski - T. Patalan, 9.0, PM/WM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1241: D. Żabicka - W. Kaliński, 19.0, PM 7NS 4 CW S8+1 15072.94
1241: D. Żabicka - W. Kaliński, 19.0, PM 8NS 1 NTN HJ-1 5050.87
2242: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 9NS 4 HN S6+1 45039.83
2242: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 10NS 2 HW C8-1 10075.00
3243: D. Niewińska - W. Niewiński, 0.0, PM 11NS 4 HS DJ= 42091.62
3243: D. Niewińska - W. Niewiński, 0.0, PM 12NS 3 NTW HJ-2 10053.47
4244: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 13NS 3 NTE C8= 60028.45
4244: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 14NS 6 DS D5-1 506.03
5245: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM 15NS 4 SW C9= 42036.63
5245: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM 16NS 6 HS C9-2 1004.94
6246: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 17NS 4 SS CJ+1 45093.31
6246: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 18NS 3 NTE S10+3 49026.03
7247: L. Szkudlarek - E. Czekaj, 21.0, PM 19NS 6 SS H3-1 5014.45
7247: L. Szkudlarek - E. Czekaj, 21.0, PM 20NS 3 SW HK-3 30088.44
8248: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 10.0, LB/ZP 21NS 5 S xN DA-2 5000.00
8248: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 10.0, LB/ZP 22NS 3 NTW HA+2 66014.74
9249: J. Wieczorek - L. Suszka, 14.0, PM 23NS 3 CE C7-1 10057.80
9249: J. Wieczorek - L. Suszka, 14.0, PM 24NS 2 SN HK+2 17046.24
10250: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 25NS 3 DN C4= 11033.53
10250: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 26NS 3 NTN H7-1 10015.80
11251: T. Czekała - M. Giełczyński, 2.0, PM 27NS 2 DN S10+1 11039.88
11251: T. Czekała - M. Giełczyński, 2.0, PM 28NS 2 HS DA+2 17075.94
12237: J. Lech - J. Gnaciński, 9.0, PM 29NS 3 NTS HJ+2 66090.49
12237: J. Lech - J. Gnaciński, 9.0, PM 30NS 4 SS H2-2 10050.00
13238: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, WM/PM 1NS 3 DN S10= 11051.74
13238: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, WM/PM 2NS 4 SS HK+3 71067.44
14239: K. Dubno - M. Wróblewski, 4.5, PM 3NS 3 NTW H2+1 63053.49
14239: K. Dubno - M. Wróblewski, 4.5, PM 4NS 4 SW D2-1 10061.34
15240: J. Pochroń - M. Kut, 24.0, PM 5NS 6 NTS H6= 144072.51
15240: J. Pochroń - M. Kut, 24.0, PM 6NS 3 SS C9+1 17014.21
 +/-
 WYNIK47.57
 MIEJSCE237