Turniej na maksy

Poniedziałek, 25 września 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 259: D. Zieliński - Z. Jędrzejczak, 8.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1251: T. Czekała - M. Giełczyński, 2.0, PM 11EW 3 SE HK-1 5047.98
1251: T. Czekała - M. Giełczyński, 2.0, PM 12EW 3 NTW H6-4 2008.38
2237: J. Lech - J. Gnaciński, 9.0, PM 13EW 3 NTE S7= 60071.55
2237: J. Lech - J. Gnaciński, 9.0, PM 14EW 3 NTN S4+1 43059.77
3238: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, WM/PM 15EW 4 SW C9= 42063.37
3238: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, WM/PM 16EW 6 NT xN HJ-2 300100.00
4239: K. Dubno - M. Wróblewski, 4.5, PM 17EW 3 SS C3+1 17068.60
4239: K. Dubno - M. Wróblewski, 4.5, PM 18EW 6 NTE CQ-1 5019.01
5240: J. Pochroń - M. Kut, 24.0, PM 19EW 4 SS H3+1 45045.95
5240: J. Pochroń - M. Kut, 24.0, PM 20EW 3 SW HK-2 20023.99
6241: D. Żabicka - W. Kaliński, 19.0, PM 21EW 4 SN H4-1 10065.70
6241: D. Żabicka - W. Kaliński, 19.0, PM 22EW 3 NTW S4+1 63053.76
7242: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 23EW 3 NT xE S7= 750100.00
7242: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 24EW 3 HE SA-4 20019.08
8243: D. Niewińska - W. Niewiński, 0.0, PM 25EW 2 DN HK+2 13032.66
8243: D. Niewińska - W. Niewiński, 0.0, PM 26EW 2 NTN HJ+1 15051.44
9244: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 27EW 3 NTN DQ+1 4308.91
9244: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 28EW 4 CE SA-2 10061.12
10245: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM 29EW 2 DS HJ+2 13077.43
10245: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM 30EW 5 C xE S6-2 3005.59
11246: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 1EW 3 S xE DK-3 5000.88
11246: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 2EW 6 S xS DA= 16601.46
12247: L. Szkudlarek - E. Czekaj, 21.0, PM 3EW 3 NTE HQ+1 63046.51
12247: L. Szkudlarek - E. Czekaj, 21.0, PM 4EW 4 S xE H4-1 20017.44
13248: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 10.0, LB/ZP 5EW 6 NTN HJ= 144027.49
13248: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 10.0, LB/ZP 6EW 3 NTN C6+1 43058.33
14249: J. Wieczorek - L. Suszka, 14.0, PM 7EW 1 NTE D4+3 18040.88
14249: J. Wieczorek - L. Suszka, 14.0, PM 8EW 3 NTS S3-3 15086.63
15250: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 9EW 4 HN DQ+1 45060.17
15250: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 10EW 2 HW SA-1 10025.00
 +/-
 WYNIK44.97
 MIEJSCE286